Jak znaleźć idealnego DJ-a na pamiętne wesele?

Przy każdym planowaniu ślubu dojdzie do momentu, gdzie musimy zastanowić się nad jego oprawą muzyczną. Obecnie można wybrać jedną z dwóch opcji: najęcie kapeli weselnej albo DJ-a. Zespół jest wyborem bardziej klasycznym, ale wiele par coraz częściej idzie z duchem czasu i zatrudnia DJ-a.

Jednak do zagrania pamiętnego wesela nie wystarczy przypadkowy DJ na wesele Wrocław jest miejscem, w którym na pewno wybierzemy świetnego specjalistę. Aby go znaleźć, musimy włożyć szukanie więcej wysiłku, niż tylko otworzyć dwie pierwsze witryny w wyszukiwarce internetowej.
alby

Autor: Pawel Loj
Źródło: http://www.flickr.com

Może przyjaciele polecą nam sprawdzonego DJ-a? Niewątpliwie powinno się rozważyć osoby z takiego polecenia. Szczególnie wtedy, kiedy sami uczestniczyliśmy w imprezie i świetnie się bawiliśmy. Nie zgadzajmy się jednak na pierwszą dostępną opcję – naprawdę warto obejrzeć dziesiątki witryn, poczytać rekomendacje i umówić się na spotkania z tymi DJ-ami, którzy zostawią po sobie najlepsze wrażenie.
brylanty na blacie stołu

Autor: MAURO CATEB
Źródło: http://www.flickr.com
Podczas rozmowy warto zapytać o szereg rzeczy. Po pierwsze o to, czy w duecie z DJ-em stawi się wodzirej. DJ musi przecież znać się na oprawie muzycznej, nie na gadaniu. Często jest tak, że jego muzyka genialnie rozkręca zabawę na parkiecie, ale w czasie gier czy oczepin ci bardziej trzeźwi goście chcą zapaść się pod ziemię. Trzeba naprawdę przedyskutować ten temat i poszukać różnych opinii polecających albo odradzających naszego kandydata.
Warto też przedyskutować kwestię repertuaru. Jeśli jedno z nowożeńców nie znosi hitów lat 90., można je przecież spokojnie zastąpić innym repertuarem, bardziej dopasowanym do gustu nowożeńców. Kolejną kwestią jest sprzęt, którego DJ użyje.

Często najbardziej istotną kwestią nie wydaje się nie sam sprzęt muzyczny, a to, jak sala będzie nagłośniona lub czy DJ na wesele (sprawdź filmowanie Alternatywa) Wrocław ma w posiadaniu jakieś oświetlenie, żeby uatrakcyjnić oprawę wizualną szaleństw na parkiecie… A kiedy znajdziemy swojego wymarzonego DJ-a umówić się na cenę usługi i dalej planować piękne wesele.