Pomysły na podarunek dla faceta

Wypatrujesz pomysłu na nietypowy prezent dla faceta? Następny krawat, tysięczny zestaw kosmetyków – monotonność! Tym trudno sprawić frajdę chłopakowi.
Wrzesień rozpoczyna gorący czas – szał zakupów.

Ostatniego dnia września celebrujemy dzień chłopaka, później już tylko mgnienie oka i nadejdą Mikołajki, a później Święta. Czas już zacząć gromadzić podarki dla bliskich nam osób. Jeżeli nie macie jeszcze żadnego pomysłu na podarunek dla swych mężczyzn, znakomicie trafiłyście! Przyszykowałam dla Was spis odlotowych podarków w przeróżnych cenowych przedziałach, a także parę takich, które możecie wykonać samodzielnie.
zaproszenie na imprezę Halloween

Autor: All About Party Bags
Źródło: http://www.flickr.com
Zajmująca książka ukochanego pisarza zawsze będzie doskonałym pomysłem, z kolei bajerancki T-shirt z wyszukanym nadrukiem na pewno pomoże Twojemu chłopakowi zabłysnąć w modowym świecie. A może praktyczny oraz nietypowy otwieracz do butelek. Dogodny, bowiem nieduży, a równocześnie oryginalny. Pomieści się do portmonetki. Twój facet może stać się w ten sposób posiadaczem złotej karty! Przy okazji za każdym razem będzie posiadał przy sobie pendrive i nigdy więcej go nie zagubi. A może prezent „z jajem” – papier toaletowy z napisem sudoku. Chyba, iż boisz się, że już nie wyjdzie z umywalni. Kubek termiczny kierowcy – coś szczególnego dla entuzjastów motoryzacji.

Książka – kasa pancerna w której zdoła zamknąć wszystkie swoje cenne przedmioty to także doskonały gadżet. Niewielki powerbank (albo większy, kosztowniejszy) to doskonały podarek dla mężczyzn, jakim prędko pada telefon. Przenośna ładowarka do podratowania smartfona. Teraz nie będzie miał wymówki, aby do Ciebie nie zadzwonić. A może oryginalna buteleczka na imprezy, specjalnie dla Twojego lubego.