Najlepsze rozwiązanie dla reżyserów filmowych oraz agencji marketingowych

Ostatnio w sprzedaży można znaleźć interesujący towar przeznaczony dla kobiet, które z powodów biologicznych po prostu nie są w stanie zajść w ciążę.
Jeżeli tego typu kobieta planuje adopcję i chce się do niej w odpowiedni sposób przygotować, to dzięki tego typu produktom, czyli sztucznym brzuchom ciążowym, takie kobiety będą mogły w łatwiejszy sposób przygotować się do opiekowania się dzieckiem.

Należy tu wspomnieć, że tego typu sztuczny brzuch ciążowy jest w stanie imitować rozmiar brzucha w m.in. czwartym, szóstym lub dziewiątym miesiącu ciąży. To również niezwykle dobry produkt, który jest skierowany do producentów różnych spektakli teatralnych oraz filmowych.

Czy po przestudiowaniu publikowanego artykułu masz chęć dowiedzieć się jeszcze więcej na opisywane zagadnienie? Jeśli tak, to prześledź tekst (https://gloria.wroc.pl/uslugi-pogrzebowe/pomniki-i-nagrobki/), ponieważ odnajdziesz w tamtym miejscu nowe dane.

Tego typu sztuczny brzuch jest niezwykle realistyczny w dotyku, może się poruszać tak jak rzeczywisty brzuch w ciąży. Istnieje również niezwykle realnie prezentujący się brzuch ciążowy w wersji Active. Konstrukcja tego typu sztucznego brzucha umożliwia niezwykle komfortowe, codzienne użytkowanie.

sztuczny brzuch

Autor: włodi
Źródło: http://www.flickr.com

Sala konferencyjna

Autor: The Charterhouse Causeway Bay
Źródło: http://www.flickr.com
Znaczy to, że nie przesuwa się on i nie odkształca podczas ćwiczeń takich jak przysiady, skłony lub w czasie pracy fizycznej. Nie ogranicza on ruchów i porusza się wraz z ciałem. Tego typu brzuch był stworzony z niezwykle wysokiej jakości hipoalergicznych materiałów. Jest sprężysty i miękki. Bardzo realistyczny brzuch jest łatwy w utrzymywaniu w czystości. Do jego mycia można by wykorzystać typowe preparaty czyszczące. W sprzedaży dostępne są 3 rozmiary takiego brzucha. Jeżeli chodzi o mocowanie, to robi się to na poziomie talii przy pomocy specjalistycznych taśm, które również są wyściełane bawełną. Są dwa rozmiary regulowanych taśm w zakresie 42-48 i regulacja w zakresie 50-54.

Jeżeli interesuje Cię ten produkt, to pamiętaj, że czas realizacji Twojego zamówienia wynosi ok. kilka lub kilkanaście dni. Termin ten jest zależny m.in. od rozmiarów oraz liczby zamawianych produktów.