Najlepsze rozwiązanie dla reżyserów filmowych oraz agencji marketingowych

Ostatnio w sprzedaży można znaleźć interesujący towar przeznaczony dla kobiet, które z powodów biologicznych po prostu nie są w stanie zajść w ciążę.
Jeżeli tego typu kobieta planuje adopcję i chce się do niej w odpowiedni sposób przygotować, to dzięki tego typu produktom, czyli sztucznym brzuchom ciążowym, takie kobiety będą mogły w łatwiejszy sposób przygotować się do opiekowania się dzieckiem.

Należy tu wspomnieć, że tego typu sztuczny (sztuczne rośliny wrocław) brzuch ciążowy jest w stanie imitować rozmiar brzucha w m.in. czwartym, szóstym lub dziewiątym miesiącu ciąży. To również niezwykle dobry produkt, który jest skierowany do producentów różnych spektakli teatralnych oraz filmowych. Tego typu sztuczny brzuch jest niezwykle realistyczny w dotyku, może się poruszać tak jak rzeczywisty brzuch w ciąży. Istnieje również niezwykle realnie prezentujący się brzuch ciążowy w wersji Active. Konstrukcja tego typu sztucznego brzucha umożliwia niezwykle komfortowe, codzienne użytkowanie.
sztuczny brzuch

Autor: włodi
Źródło: http://www.flickr.com
Sala konferencyjna

Autor: The Charterhouse Causeway Bay
Źródło: http://www.flickr.com
Znaczy to, że nie przesuwa się on i nie odkształca podczas ćwiczeń takich jak przysiady, skłony lub w czasie pracy fizycznej. Nie ogranicza on ruchów i porusza się wraz z ciałem. Tego typu brzuch był stworzony z niezwykle wysokiej jakości hipoalergicznych materiałów. Jest sprężysty i miękki. Bardzo realistyczny brzuch jest łatwy w utrzymywaniu w czystości. Do jego mycia można by wykorzystać typowe preparaty czyszczące. W sprzedaży dostępne są 3 rozmiary takiego brzucha. Jeżeli chodzi o mocowanie, to robi się to na poziomie talii przy pomocy specjalistycznych taśm, które również są wyściełane bawełną. Są dwa rozmiary regulowanych taśm w zakresie 42-48 i regulacja w zakresie 50-54.

Jeżeli interesuje Cię ten produkt, to pamiętaj, że czas realizacji Twojego zamówienia wynosi ok. kilka lub kilkanaście dni. Termin ten jest zależny m.in. od rozmiarów oraz liczby zamawianych produktów.