Grudzień to dla smyków magiczny okres, ponieważ wtedy czeka na nie śnieg, wolne od lekcji i moc podarków

Dzieci okrągły rok czekają na grudzień, ponieważ wtedy jest Mikołaj i dekoruje się choinkę. To dla nich cudowny czas.
Maluchy kochają Prezenty.

Kukły wśród chryzantem

Autor: Valter Wei
Źródło: http://www.flickr.com

Istotnym dniem bywają dla nich zapewne urodziny, ale także grudniowe święta. W niektórych rejonach Polski maluchy otrzymują w grudniu prezenty aż dwa razy — na Mikołaja, który ma miejsce 6 grudnia oraz na Boże Narodzenie, które przypada 24 grudnia. Zazwyczaj podarki przynosi wtedy Mikołaj, choć różnie nazywa się on w różnych rejonach.

Czy taka problematyka przykuła Twoją uwagę? Jeżeli tak, to dodatkowo zobacz ofertę (https://bubucraft.pl/prezent-z-okazji-chrztu-swietego), która dotyczy omawianej sprawy, zatem zapewne także Cię zaintryguje.

W Poznaniu na przykład wołają na niego Gwiazdor. Jednakże niezależnie od momentu oraz imienia, najistotniejsze jest to, że maluchy czekają z tęsknotą na prezenty. Jeśli mamy małe szkraby, to musimy zamówić strój Mikołaja. Będziemy mogli wówczas przebrać się, by nasze oseski nas nie rozpoznały. Będzie to dla nich niesamowite przeżycie. Zatem jeżeli pragniemy mieć tego typu strój Mikołajki zapewne zapadną w pamięci domowników na długi czas. Będziemy mieli duży worek prezentów, ale również czerwony kostium. Brzuch wypełnimy poduszką. Obowiązkowo trzeba będzie mieć również czapkę oraz gęstą, siwą brodę. Aby dopełnić efekt, będziemy musieli spiąć gruby brzuch czarnym paskiem. Tak będziemy mogli zaprezentować się maluchom. Najważniejsze jest to, aby nas nie poznały.

Jeśli boimy się, że nas zdemaskują, to warto poprosić o odegranie roli Mikołaja kogoś z przyjaciół. Choć pewnie dzieci i tak najbardziej będą zaciekawione zawartością worka z prezentami. Kostium najlepiej zamówić online.