Zima zbliża się szybkimi krokami, a razem z nią Mikołaj, Boże Narodzenie oraz podarki

Dzieci lubią zimę, gdyż wówczas da się lepić bałwana, jeździć na sankach oraz czekają oczywiście na swoje prezenty.
Oseski mają sporo powodów do radości, gdyż w grudniu są aż dwie okazje, by dostać prezenty.

strój śnieżynki dla dorosłych

Autor: Eugene Romanenko
Źródło: http://www.flickr.com
sprzęt

Autor: Circuito Fora do Eixo
Źródło: http://www.flickr.com
Są to rzecz jasna Mikołaj oraz Święta. W wielu województwach w Polsce tradycje bywają odmienne. W jednych Mikołaj przychodzi dwa razy, a w innych w Święta pod choinkę prezenty przynosi już przykładowo Dziesiątko Jezus. Ale to przecież nie jest problem. Dla dzieci najważniejsze będzie to, że mogą rozpakować ładne prezenty. Z reguły o tym nie myślimy, ale przecież tradycja głosi, że wraz z Mikołajem prezenty przynosi Śnieżynka. To ona jest jego prawą ręką.

Jeżeli zafascynował Cię ten wątek, zobacz ponadto inne nasze serwisy (https://www.digital-motion.pl/), gdyż prezentują one podobny temat, więc z pewnością Cię zainteresują.

Jest miła dla najmłodszych i wszyscy ją lubią. Jeśli mamy zamiar zrobić w zimę niespodziankę swym smykom albo przykładowo pracujemy w tym okresie jako Mikołaj mikołaj do domu w różnych sklepach oraz szkołach, to musimy kupić nie tylko przebranie dla siebie, ale także strój Śnieżynki dla dorosłych. Dzięki temu będziemy z pewnością bardziej atrakcyjni aniżeli konkurencja. Jeśli będziemy pojawiać się w duecie, to bez problemów znajdziemy pracę. Pamiętajmy jednakże o tym, żeby wszystko zakupić ze sporym wyprzedzeniem, ponieważ później możemy mieć trudności ze znalezieniem odpowiednich rozmiarów. Śnieżynka powinna mieć rzecz jasna czerwoną sukienkę z czarnym pasem i piękną czapeczkę. Kostium musi być ładny.

Oseski nie powinny się jej bać. Dodatkowo jej uśmiech musi przełamywać wszelkie lody u nawet najbardziej speszonych skrzatów.