Lato powoli się kończy i pewnie przyszedł czas, żeby pomyśleć na spokojnie o prezentach na grudniowe święta

Wszyscy lubimy podarunki, ale maluchy uwielbiają je najbardziej. Przez to warto sprawić, by Mikołajki oraz Boże Narodzenie w tym roku były wyjątkowe.
Pomimo tego, że do grudnia zostało jeszcze trochę czasu, to powinniśmy już dziś pomyśleć o tym, co chcielibyśmy dać swym szkrabom z okazji 6 oraz 24 grudnia.

zdjęcie weselne

Autor: JULIAN MASON
Źródło: http://www.flickr.com
Szklanka do whisky

Autor: Lars Sinda
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy wiemy, że bez podarków się nie obędzie. Nawet gdyby miały być to drobne przedmioty, to każdy smyk powinien coś dostać.

Wejdź na ten odnośnik, aby przeczytać pokrewne teksty. Przykładowo zobacz serwis (http://tort-artystyczny.pl/kontakt/), który omawia interesującą Cię tematykę, a niewątpliwie się nie rozczarujesz.

Chodzi o to, żeby pojawił się uśmiech na jego twarzy i dać mu odrobinę szczęścia. Oprócz tego oseski w szkole będą na pewno mówić o podarkach. Byłoby mu smutno, gdyby nie mógł się niczym pochwalić. Jeżeli chcemy swoim maluchom zrobić prawdziwą niespodziankę, to powinniśmy przebrać się za Mikołaja. Będą na pewno bardzo szczęśliwe. Musimy tylko odpowiednio wcześnie zamówić kostium w sieci. Cały zestaw nie będzie drogi. Składać będzie się na niego rzecz jasna strój, ale też czapka, broda, duży czarny pas oraz worek na podarki. Mikołaj przynosi prezenty wyłącznie grzecznym smykom, dlatego nasze oseski zapewne będą się poprawnie zachowywały, kiedy będą cały miesiąc oczekiwać na jego wizytę. Powinniśmy także pomyśleć o tym, żeby przebrać się tak, by nasze urwisy nas nie rozpoznały.

Nie zapominajmy o tym, by kostiumy zamówić odpowiednio do naszego rozmiaru. Potrzebne będzie też wypchanie brzucha poduszką. Bo czy ktokolwiek kiedyś widział chudego Mikołaja? Oczywiście, że nie. Jednak będziemy musieli użyć domowej poduszki.