Co pomoże rozkręcić jakąkolwiek świąteczną imprezę i czy tego typu strój jest kosztowny?

Wszyscy wiemy, że święty Mikołaj powinien się przemieszczać na bardzo olbrzymie dystanse. Z tego powodu, że jest stary nie może on zezwolić sobie na podróż na rowerze. Zaprzęg reniferów z kolei jest zawsze na miejscu.

Kostium renifera jest jednoczęściowym kostiumem, który zapinany jest z przodu na suwak. Jest on uszyty z miłego w dotyku materiału brązowego koloru. Na brzuszku kolor brązu jest nieco jaśniejszy. Strój jest rozciągliwy, przez co będzie pasował zarówno na szczupłe osoby jak i osoby puszyste. Nogawki i rękawy posiadają wszytą gumkę. Pozwoli to dostosować kostium dla ludzi różnego wzrostu. Rozmiar kostiumu M jest to właściwy rozmiar dla osób, które posiadają 170-180 centymetrów wzrostu. Natomiast rozmiar L jest dobry dla osób, które posiadają 180-190 cm. Na kapturze kostiumu przyszyta jest głowa renifera z rogami oraz nosem w kolorze czerwonym jaki posiada Rudolf. Strój z tyłu ma zabawny ogonek. Spodnie stroju posiadają dwie kieszenie.
Samolot

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Ceny stroju renifera są niezwykle przeróżne. Mogą się wahać od 70 do 150 złotych. Jest to uzależnione od tego, czy strój będzie noszony przez dziecko czy przez osobę dorosłą. Kostium renifera dla dzieciaka możemy nabyć w sklepie wirtualnym już za ok. 70 złotych. Kostium renifera dla osoby dorosłej będzie już nieco droższy. Kosztuje on około 170 złotych. Jest to kostiumem ulubionego renifera Św. Mikołaja. Tego typu zabawny, pluszowy kostium pomoże nam rozkręcić każdą imprezę, która powiązana jest ze świętami Bożego Narodzenia. Strój bardzo przyjemnego renifera rozbawi wszystkich obecnych oraz będzie sprawiać, że poczują oni świąteczną atmosferę.

Możemy także nabyć ubiór renifera dla dziecka w wieku 18-24 mies. Tego typu kostium będzie pasować tak na dziewczynkę jak i na chłopczyka. Taki strój możemy kupić w internecie, w serwisie z ogłoszeniami. Realizacja wysyłki za strój wynosi 10 zł.