Jak świętować Dzień Ojca?

Dzień Ojca świętowany jest w naszym kraju od powyżej czterdziestu lat. Celebrujemy go każdego roku, w dniu 23 czerwca.
W tenże dzień pragniemy wyrazić swój szacunek dla naszych tatusiów, za to, co robią dla nas.

Niekiedy Zwyczajnie za to, że są. Jak więc świętować dzień taty, by nasz ojciec czuł się naprawdę ważny? Pomóż tacie w szczęśliwym spędzeniu tego dnia. Może pozwolisz mu poSPAć troszkę dłużej nad ranem lub nie będziesz go zamęczać, ażeby coś dla Ciebie uczynił – tak dla odmiany. Niech będzie to jego święto, pomóż mu to odczuć. Możesz na przykład podać mu śniadanie do łóżeczka, donieść mu do łóżka gazetę poranną, zrobić mu kawusię, zanim poprosi Cię o to, czy też zanim wstanie i przygotuje ją samodzielnie.
nocleg

Autor: Personal Creations
Źródło: http://www.flickr.com

Uczyń ze święta taty rodzinne święto. To jest tak naprawdę rodzinne święto. Spędźcie ten dzień razem, mama, tato, Twe rodzeństwo oraz Ty. Mógłbyś także ściągnąć dziadka, w końcu on również jest ojcem. Z pewnością będzie Wam dużo raźniej. Im więcej osób, tym weselej. Nie musicie zostać w mieszkaniu. Wybierzcie się do parku (jeżeli macie w pobliżu jezioro lub morze), albo w jakieś ukochane miejsce Twojego taty. Bądź kreatywny! Kiedy przychodzi do uczynienia podarunku ojcu, na ogół myślisz o następnym krawacie, skarpetkach, albo wodzie kolońskiej. Ale koniec z tym.

Zobacz ten unikalny serwis – prezentuje on zbliżoną tematykę i z pewnością także Cię zainteresuje. Nie czekaj zatem i kliknij tutaj.

Upominki dla tatusia nie powinny być banalne. Postaraj się i zrób cokolwiek nowego, zrealizuj cokolwiek samodzielnie.

Mógłbyś przykładowo upiec dla taty ciasto, przygotować smakowite danie na obiadek. Możesz też zrobić własnoręcznie kartkę, czy też namalować portret ojca na filiżance i ofiarować mu ją. A może napiszesz dla taty piosenkę albo wiersz.