Zbliżające się święta orz 6 grudnia przypominają nam, że należy zamówić przebrania

Ten, kto ma małe oseski, jest świadom tego, jak ważna jest dla nich wizyta świętego Mikołaja. Powinien pojawić się on w tradycyjnym kostiumie i mieć pomocników.
Zwykle, gdy Mikołaj odwiedza brzdąców, przynosi ze sobą worek pełen podarunków.

strój śnieżynki dla dorosłych

Autor: Christian Stocker
Źródło: http://www.flickr.com
I maluchy nie są już zainteresowane niczym innym. Jednak z reguły towarzyszy mu także Śnieżynka. Po prostu nie ma innego wyjścia. Jeżeli jesteśmy tatą, który ma plan, by zrobić niespodziankę swoim smykom lub mężczyzną, który w ten czas dorabia jako święty Mikołaj stroje świętych w sklepach albo galeriach handlowych, to powinniśmy mieć do spółki pomoc. Śnieżynka jest zawsze odziana na biało i musi mieć ładne jasne loczki. Nosi ze sobą koszyk oraz wręcza dzieciom słodycze. Powinna także uśmiechać się oraz zachęcać maluchy do siadania Mikołajowi na kolana. Strój śnieżynki dla dorosłych bez kłopotu znajdziemy w sieci. Trzeba tylko znać swój rozmiar. Oczywiście wyszukamy przeróżne wersje — z krótką albo długą sukienką, z puszystym sweterkiem czy z aureolą oraz różdżką. To, którą opcję wybierzemy, zależeć będzie od nas. Pamiętajmy tylko, by nie zostawiać zakupu na ostatnią chwilę, gdyż może wtedy okazać się, że nie ma już naszego rozmiaru albo kurier nie zdąży dowieźć pakunku. Naszym dzieciom będzie najnormalniej w świecie przykro. Lepiej zatem do tego nie dopuścić i załatwić to wcześniej.

Gdy kupujemy strój do pracy, to powinniśmy pomyśleć nad tym, czy nie przydałyby się nam dwa komplety. Tak na wszelki wypadek, jeżeliby jeden się potargał czy ubrudził.