Po co Chinki noszą sztuczne brzuchy?

Przed wyjściem z domu Chinki zakładają sztuczny, ciążowy brzuch i w oczach społeczeństwa na dłuższy albo krótszy czas stają się przyszłymi matkami.
Sztuczny brzuch może odpowiadać rozmaitym etapom ciąży oraz można by go bez problemu nabyć przez internet.

Niektóre Chinki noszą sztuczny brzuch, ponieważ chodzi im o komfort podróży, gdyż ogólnie panująca reguła, jest to udostępnianie miejsca kobiecie w ciąży. Sztuczne brzuchy są doczepiane przez co poniektóre kobiety, żeby ukryć przed ludźmi to, że nie mogą one mieć dziecka. Chinkom, które doczepiają sobie sztuczne brzuchy chodzi głównie o to, aby być zaakceptowaną w społeczeństwie. Jeszcze jednym powodem podawanym w wypadku noszenia sztucznego brzucha jest to, że panie, które są w ciąży nie mogą być zwolnione z pracy. Dla co poniektórych kobiet praca jest wielką wartością.
komfort

Autor: SAIS Programme
Źródło: http://www.flickr.com
Brzuch Mikołaja, który założony jest pod kurtkę albo palto spowoduje, że bez względu na to jaki posiadamy rozmiar własnego brzucha, zyskujemy posturę Św. Mikołaja.

Jeżeli po przeczytaniu omawianego zagadnienia, będziesz mieć ochotę na większą ilość danych, to kliknij i zobacz, jakiego rodzaju porządne informacje posiada ten artykuł.

Jest to naturalny wygląd sztucznego brzucha i posiada możliwość regulowania. Istnieje także łatwość dopasowania do dowolnej sylwetki. Na pewno nie będzie on się przesuwał w czasie „pracy”, gdyż posiada on kilka mocowań. Na szyi jest on zawiązywany, w talii jest przypinany na klamrę. O nogi zaczepiany on jest za pomocą dodatkowych gumek. Sztuczny brzuch Mikołaja od strony ciała uszyty jest z bawełny, więc jest on przyjemny w dotyku i „oddycha”. Dzięki temu Mikołaj (informacje mikołaj warszawa) nie będzie się pocił. Aby otrzymać większy luksus jest zalecane noszenie tego brzucha na podkoszulku. Cena brzucha Świętego Mikołaja to w internecie ok. 60 zł.

Jest to świetny sposób, aby sprawić frajdę swym maluchom wkładając tego typu brzuch Św. Mikołaja. Możemy narobić dużo fajnych fotografii, które okażą się świetną pamiątką, która uwieczni te święta na długo.