W jaki sposób samodzielnie zrobić kostium aniołka?

Dzięki pewnej dozie pomysłowości, jasełkowy strój dla naszego małego aniołka można przygotować samodzielnie w domu.
Co ciekawe nie jest to wcale zbyt trudne. Samodzielne przygotowanie stroju razem z dzieckiem, może być świetną zabawą.

Ponadto samodzielnie wykonywane stroje anioła zawsze będą lepiej dopasowane. Aby zrobić ubiór aniołka potrzeba przede wszystkim białej sukienki.

Czyżbyś miał chęć na więcej tekstów na opracowany tu temat? Zapraszamy w takim razie do następnej witryny – po prostu naciśnij to kremacja wrocław i przenieś się do naszego serwisu.

Możliwe, że znajdziecie odpowiednią w szafie córki. Jeśli nie, zawsze możecie przeszukać szafki rodziców. Być może dzięki odpowiedniemu tzw. drapowaniu udałoby się stworzyć śliczną anielską szatę z typowego podkoszulka lub bluzki. Dla starszego brzdąca idealna będzie też sukienka. Następnym etapem jest zrobienie najważniejszego atrybutu każdego aniołka, zatem skrzydełek. Najpierw należy wyciąć ze sztywnej tektury właściwy kształt. Natychmiast można przyczepić z tyłu właściwe gumki, przez co można będzie włożyć skrzydełka. Potem możecie wziąć się do tworzenia anielskich piór. Może przydać się Wam do tego biała bibuła.

nowy rok

Autor: Paul Blake Howard
Źródło: http://www.flickr.com
Jak przygotować koszyk do święcenia?

Autor: ZM Pekpol
Źródło: ZM Pekpol
Z poskładanej w rulonik bibuły trzeba wyciąć odpowiedni kawałek, który trzeba złożyć potem w harmonijkę. Następnie trzeba naciąć wielokrotnie harmonijkę z jednej ze stron. Po rozwinięciu uzyskamy pasek z imitacją piór, który trzeba przykleić do skrzydeł jednak pozostawiając naciętą część wolno. Kolejny pasek należy przymocować niedaleko wcześniejszego i w ten sposób otrzymamy anielskie pióra. Końcowym etapem przygotowywania stroju aniołka jest zrobienie aureoli.

Czytasz teraz interesujący materiał, ale bez obaw kliknij także pełen opis (https://www.kamieniarstwo.pl/nasze-produkty/parapety-granitowe), a znajdziesz interesujące informacje na ten temat.

Można by ją w łatwy sposób zrobić z drutu.

Jego formowanie warto powierzyć mężowi. Tak ukształtowany w odpowiedni sposób drut wystarczyłoby jedynie owinąć srebrną tasiemką lub sreberkiem. Gotowe: kostium aniołka z pewnością wygląda prześlicznie.