O jakich sprawach należy pamiętać dobierając salę na wesele?

Rezerwacja sali na wesele jest jedną z pierwszych spraw, o których musi pomyśleć Para Młoda. Choć jest bardzo dużo różnych lokali, gdzie można by zorganizować imprezę weselną, niektóre lokale wydają się być znacząco lepsze od pozostałych, jednak o ich rezerwację trzeba się postarać ze sporym wyprzedzeniem.

rozrywka
Na co należy zwrócić uwagę przy wybieraniu sali, a także przed samym ślubem, jeżeli chcielibyśmy mieć jak najlepsze wspomnienia z takiej imprezy oraz jak najpiękniejszą pamiątkę w postaci zdjęć – oto kilka porad, dzięki którym dokonamy właśnie takiego dobrego wyboru. Zaowocuje on niezwykle dobrymi fotografiami. Po pierwsze sale na wesele powinny być relatywnie przestronne, zatem innymi słowy muszą być przystosowane do liczby mających się bawić gości weselnych. Jest to niezwykle istotne dla wszystkich, nie tylko dla samego fotografa.
na plaży

Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Wieniec ślubny, moda ślubna

Autor: Aga Cudak
Źródło: abcslubu.pl
Drugą sprawą, o której trzeba pamiętać, jest klimatyzacja. Jest to cudowny wynalazek, który ucieszy z pewnością wszystkich gości weselnych – bez niej trudno sobie wyobrażać udaną imprezę na parkiecie w czasie jakichś upałów. czasem bywają sale (dla przykładu zamki lub stare dworki), w których i bez klimatyzacji panuje dobra temperatura, przy czym najkorzystniej oceniać dane miejsce podczas indywidualnej wizyty w jakiś upalny dzień. Trzecia kwestia to ozdoby. Jest to niezwykle ważny element każdego wesela, przy czym nie zawsze poświęcamy jemu dostateczną uwagę.

Wiele sal na zabawę weselną oferuje własne ozdoby, należy jednak przyglądnąć im się raczej krytycznym wzrokiem i skonfrontować te dekoracje ze swoimi upodobaniami.