Doskonały patent na ulepszenie kamery GoPro niewielkim kosztem

Kamera GoPro jest urządzeniem stosowanym do zadań specjalnych. Została ona wyprodukowana dla ludzi związanych ze sportami ekstremalnymi uprawianymi w niezwykle różnorodnych warunkach. Od zdobywania trudno dostępnych górskich szlaków, poprzez windsurfing do jazdy na nartach kończąc.

Do GoPro wyprodukowano wiele akcesoriów, które ułatwiają nagrywanie filmów w niezwykle ciężkich warunkach. Osoby zaciekawione tego typu kamerą mogłyby chcieć kupić jeszcze dodatkowe akcesoria w celu, żeby korzystanie z tego typu kamery było jeszcze bardziej satysfakcjonujące.

Jeżeli jesteś zdania, że opisywany artykuł jest wartościowy, prędko przeczytaj ponadto szczegółowe informacje (https://rfid.zone/rfid-na-produkcji/), wtedy z pewnością zapamiętasz większą ilość detali.

Do tego typu akcesoriów GoPro 4 zaliczyć możemy dla przykładu dodatkowe baterie, ponieważ sporty ekstremalne z pewnością wymagają mocnej baterii, żeby mimo długotrwałego przebywania poza domem właściciel był w stanie nakręcić ulotne momenty. Rozwiązaniem tego kłopotu jest zakup dodatkowych baterii, które po przyłączeniu do kamery mogą podwoić czas nagrywania. Są także akcesoria montażowe, które powodują, że kręcenie z dłoni w skrajnych warunkach albo w czasie jazdy na nartach będzie znacznie łatwiejsze. W takiej sytuacji warto wykorzystać specjalne uchwyty, które pozwolą na przytwierdzenie kamery do bardziej odpowiedniego podłoża.

agregat prądotwórczy

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Na rynku możemy spotkać elementy montażowe stosowane do przykręcania na wszelkiego typu rurach, RAMach lub klatkach, możemy też kupić akcesoria montażowe, przykładowo na kask rowerowy. Możemy kupić też akcesoria montażowe do głowy, na nadgarstek lub na nogi. Dostępne są również elementy montażowe na tors dla przykładu w postaci szelek. Do innych akcesoriów do GoPro 4 można by zaliczać monopody i statywy.

Takie akcesoria GoPro 4 pozwalają na wykonanie sobie samodzielnie ujęcia sylwetki z pewnej odległości. Ponadto aby zagwarantować stabilny obraz w nagrywanych filmach możemy dokupić statyw.