W co się ubrać, aby wyglądać smuklej?

W co się przyodziać, aby wyglądać szczuplej? Mamy dla Ciebie kilka rad, dzięki jakim będziesz wyglądać szczupło. Wystarczy wykorzystać parę prostych trików doskonale znanych stylistom .
Zapamiętaj, że wbicie się w odzienie o jeden rozmiar za małe, może „pogrubić” nawet smukłą dziewczynę.

Tłuszczyk, jaki „wylał się” ponad paskiem jeansów, fałdy dostrzegalne pod opinającym t-shirtem – tego wszystkiego możemy uniknąć, odziewając odpowiednio dopasowany ubiór. Dotyczy to także bielizny – wpijające się w skórę paski biustonosza, bądź stringi wyglądają koszmarnie.
Pamiętaj zawsze, iż jeżeli ubranie jest nazbyt ciasne – zrobisz odczucie jakbyś przed chwilą przytyła, zaś okrycia przestały na Ciebie pasować. I przeciwnie – odzienia o jeden rozmiar zbyt duże sprawią wrażenie, iż dopiero co schudłaś.

naprawa auta

Autor: Rocco Demas
Źródło: http://www.flickr.com
Tak samo kiepskim pomysłem jest wkładanie na siebie ciuszków rozmiarów namiotu w nadziei, iż wszystko „zakryją”. Z pewnością nie będziesz wyglądała w nich szczuplej. Wory są odpowiednie na ziemniaki, panie – bez względu na to jak wiele ważą – wymagają kobiecych ubiorów. Należycie dopasowany rozmiar – jest kluczem do sukcesu. Odzienie musi być na tyle luźne, by w żadnym wypadku nie wpijało się w ciało i nie opinało na fałdkach tłuszczu, jednakże na tyle dopasowane, aby akcentowało kobiecość Twych kształtów. Albowiem kobiece kształty – są to kształty krągłe.

Jeśli będziesz o tym pamiętać, wówczas z tego co rozpatrywałaś za wadę, możesz uczynić swą największą zaletą. Bogatą ofertę ciuchów o dużych rozmiarach mieści internet oferta marketów on-line jest obecnie przebogata! Na pewno wyszukasz tam coś w sam raz dla siebie.