W jaki sposób samemu wykonać opaskę z rogami renifera dla naszego psiaka?

Tego typu opaska jest doskonała dla wszelkich Mikołajów, którzy co rok potrzebują bardzo dużego zaprzęgu reniferów.
Rogi renifera opaska jest niezwykle zabawnym świątecznym akcentem. Obszyta jest ona fizeliną w ciemnozielonym kolorze, natomiast rogi są odcienia czerwonego.

Są długości dwadzieścia cztery centymetry oraz usztywniane są w środku. Opaska z rogami renifera jest na tyle elastyczna, że może pasować zarówno do głowy dzieciaka jak i osób dorosłych. Nadaje się idealnie do świątecznych występów i na przeróżne eventy. Rogi renifera opaska może być także bardzo miłym prezentem. Można także nabyć taką opaskę z plastiku, która obłożona jest zielonym filcowym materiałem i posiada rogi renifera. Rogi renifera przy takiej opasce są brązowe z czerwono-białymi pomponikami. Są one lekko usztywniane. Rozmiar opaski jest to rozmiar uniwersalny oraz nadaje się zarówno dla dorosłych jak i dla dzieciaków. Tego typu opaska ma długość 20 cm.
Twierdza w Nysie

Autor: znanenieznane.pl
Źródło: znanenieznane.pl

skrzynki na listy

Autor: Blomus
Źródło: http://www.smakprostoty.pl
Może być ona doskonałym dodatkiem na przedstawienia w czasie Świąt Bożego Narodzenia i na jasełka czy jako dodatek do ubioru renifera. Może być także samodzielnym gadżetem. Najczęściej bożonarodzeniowa atmosfera udziela się wszystkim. Zwłaszcza udziela się ona właścicielom zwierząt. Dowód na to, to znaczna liczba zdjęć cudnych psiaków i kotów, których głowy ozdobione są rogami renifera. Wszyscy tego typu fotografie bardzo lubią oraz kupują swym zwierzakom wielokrotnie czapki czy właśnie opaski z rogami renifera. Opaskę z rogami renifera możemy także wykonać samemu. Będziemy do tego potrzebowali opaski i druta albo przygotowane rogi, które moglibyśmy rozebrać. Najmniej kosztowny drut z działu ogrodniczego w sklepie kosztuje ok. 5-10 złotych. Zwyczajną, prostą opaskę nie jest bez trudu odnaleźć, ale znajdziemy ją zazwyczaj w dziale dziecięcym. Potrzebujemy opaski niewielkiej, żeby nie SPAdała ona z głowy psa.

Również potrzebować będziemy wstążki lub sznurka. Tutaj mamy bardzo znaczną dowolność. Potrzebny nam będzie surowiec, który będzie służyć nam do owinięcia opaski. Szeroka wstążka będzie bardzo dobrym rozwiązaniem.