Atrakcje weselne na nietypowy ślub

Wybranie stosownej sali, sukienki czy dekoracji to łatwizna o ile dysponuje się elastycznym ślubnym budżetem. Nawet jeżeli zaliczasz się do grona tychże „elastycznych” panów młodych to i tak pytanie: jakie atrakcje weselne wybrać? – może przyprawić cię o migrenę.

Gazeta Wyborcza
Bukowina Tatrzańska, Tatry

Autor: Brandon Atkinson
Źródło: http://www.flickr.com
Z jakiego powodu? Ponieważ jest ich nadto dużo. Wystarczy wpisać w przeglądarkę frazę: atrakcje ślubne i dostrzega się 620 tysięcy wyników! Wybranie najciekawszych propozycji z tak dużej ilości jest niezwykle kłopotliwym zadaniem. Wypuszczenie mydlanych baniek jest to jedna z przecudownych atrakcji ślubnych, kreujących niesamowitą i niepowtarzalną aurę sekundy, w której będziecie już po ślubie. Takowe wyjście ze świątyni doskonale przedstawia się na fotografiach. Agregat puszczający mydlane bańki poradzi sobie z zadaniem odpowiedniej aniżeli zaangażowani do tej funkcji goście weselni wyekwipowani w dziecięcy zestaw do robienia baniek kupiony w kiosku. Świetnym pomysłem będzie także iluzjonista wypuszczający białe gołąbki z kapelusza.

To doskonały pomysł, żeby przeczytać prezentowany materiał, gdyż pozostałe nasze strony (http://odkrywamyzakryte.com/) mają równie wciągające treści, które zaabsorbują Cię całkiem.

Bielutkie gołębie symbolizują uczucie. Para wypuszczająca dwa białe gołębie jest to scenka znana z romantycznych kinematografii. Ostatnimi czasy ten obyczaj jest dość sporadycznie praktykowany podczas ślubów, lecz w dalszym ciągu napotykamy pary, które decydują się na taką atrakcję.

Bańki mydlane, cukrówki bądź motyle wypuszczane na ślubie, a w zasadzie po nim same w sobie są świetną atrakcją dla dzieci. O najmłodszych gościach na weselu nie ma co zapominać. Nie pozwólcie by termin „nuda” łączył się później malcom z Waszym ślubem.