Zastanawiasz się, którą kamerę GoPro kupić? Dzisiaj przedstawimy polecany przez nas model

Nie od dzisiaj wiadomo, iż kamera GoPro to rzecz, którą musi mieć w swych zbiorach właściwie każdy. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem sportów, pragnącym nagrywać swoje osiągnięcia, zapalonym fotografem amatorem czy dużo podróżujesz, oczywiście kamerka GoPro będzie dla Ciebie znakomitym rozwiązaniem.

Chociaż kosztuje całkiem sporo, jest to wydatek, którego bez wątpliwości nie będziesz żałować – dzisiaj radzimy, który z modeli obecnie obecnych na rynku rekomendujemy dla początkujących, którzy jednakże nie chcą zadowolić się najmniejszą jakością.
GoPro Hero+ LCD
Kamerą, którą najbardziej polecamy, jest obecnie GoPro Hero+ z wyświetlaczem LCD. Starsze kamery nie miały w ogóle ekranu, co jednak przy większym użytkowaniu jest trochę męczące, dlatego bez wątpienia dobrze zainwestować od początku w wersję z ekranem. Na dodatek ekran (używane monitory do komputera) LCD daje praktycznie pewność, iż będziesz przez długie lata wszystko dokładnie widzieć, bez konieczności dokonywania jakichkolwiek zmian w swej kamerce.
rakieta nośna

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Co poza LCD?
Ekran LCD to nie jedyne, co jest w stanie zaoferować Ci GoPro Hero+ LCD.

Czy ta najnowsza publikacja (https://www.hurtopony.pl/motocyklowe.html) spodobała Ci się tak wyjątkowo, że chcesz poznać następne? To fantastycznie! W takim razie zapraszamy na świeżą stronę.

Jest to oczywiście kamerka wodoodporna, która umożliwia wykonywania fotografii nawet na głębokości czterdziestu metrów! To na pewno wielkie usprawnienie, bowiem poprzednie wersje GoPro nie pozwalały na zanurzenie jej na tak dużą głębokość, co było pewnym problemem szczególnie dla nurków.

Na dodatek GoPro Hero+ LCD można obsługiwać przy pomocy aplikacji, którą bez większego kłopotu ściągniesz na swój telefon! To oczywiście wielkie ułatwienie i znaczna zmiana w porównaniu do wcześniejszych wersji kamerki.