Jak wyselekcjonować doskonałego fotografa ślubnego ?

Fotografie ślubne oglądane są przez mnóstwo ludzi. Najistotniejsze z nich to My – Młoda Para. Ów zwięzły przekaz powstał, by ułatwić Wam wybór – ponieważ wszystko co powiązane z owym dniem ma być idealne.
Usługę fotograficzną należy rozpatrywać w 2 aspektach.

Standardowy zestaw Dremel Multi Max

Autor: Dremel
Źródło: Dremel

Po pierwsze sam moment wykonywania zdjęć jest dla Nas na tyle ważki, że warto w owym dniu spędzać czas jedynie w towarzystwie przyjemnym dla nas. Po drugie zdjęcia, jakie są najistotniejszą pamiątką powinny się nam spodobać. Te dwa kryteria, ogromny wybór fotografów, nierzadko niejasne cenniki jak też ograniczony budżet nie upraszczają wyboru. Im wcześniej rozpoczniemy szukać oraz dokonamy rezerwacji, tym lepsze oferty będziemy mieli potem do wyboru. Przeciętnie terminy rezerwowane są 5 miesięcy przed planowaną datą przyrzeczenia, a bywa (u tych najlepszych fotografów), iż nawet 2 lata wcześniej. Oczywiście nie za każdym razem długi termin rezerwacji świadczy o tym, że mamy do czynienia z człowiekiem niezastąpionym – zatem nie warto wpadać w panikę.
Czasami trudno jest skonfrontować oferty fotografików, bo operują oni rozmaITymi pakietami usług. Jedni zakładają plener w trakcie wesela, inni w zupełnie inny dzień. Część domyka usługę dwoma płytami CD ze zdjęciami, a wybrani przygotowują nadzwyczaj pracochłonne foto-ksiązki a także oferują filmowanie z lotu ptaka. Dlatego warto zaraz na początku przyjąć sobie warunki usługi którą my potrzebujemy dostać, spisać to niezmiernie szczegółowo po czym prosić o wycenę dokładnie owej usługi fotografów, z jakimi rozmawiamy.

Za każdym razem parafujmy umowę. Ona ochrania nas jak też fotografa.

Nie ociągaj się! Jeżeli spodobał Ci się nasz wątek, to czytaj również serwis novitus kolejne treści na ten materiał. Stworzyliśmy je dla Ciebie z radością.

Pozwoli gruntownie omówić wszystkie aspekty współpracy, zachować cenę, wymusić na fotografiku dokładne wykonanie usługi.