HIkvision DS-2CD2012-I – czyli, jedna z najwspanialszych, najbardziej trwałych i najbardziej tanich kamerek IP na rynku

Pragnąłbyś posiadać dobrą, ale adekwatna do Twoich zarobków kamerę IP kompaktową? Poddaj próbie markę Hikvision!
Firma Hikvision jest jednym spośród największych dostawców usług z specjalizacji maszyn związanych z monitoringiem obrazowym.

odkurzacz

Autor: Twentyfour Students
Źródło: http://www.flickr.com
Ich głównymi dziedzinami są: rekordery analogowe, sieciowe, hybrydowe, cyfrowe serwery wideo, karty kompresyjne, kamerki IP (z angola: Ingress Protection) w dobrej rozdzielczości, a także kamery co się obracają.

Jeżeli zainteresowały Cię treści przedstawione na tej stronie, to z pewnością świetna treść (http://lombardpiaseczno24h.pl/) również będzie dla Ciebie godna uwagi.

My jednak skupimy się w tej chwili na jednym spośród tych zagadnień, a dokładnie kamerkach IP o dobrej częstotliwości. Konkretnym omawianym przez nas modelem tych kamerek będzie Hikvision ds 2cd2012 i (dokładnie HIkvision DS-2CD2012-I).

hikvision

Autor: Joshua Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Model Hikvision ds 2cd2012 i bywa nowym majstersztykiem z serii HiWatch marki Hikvision. Ta konkretna kamerka bywa bardzo malutka (dosięga ledwie 14 centymetrów) i jest w stanie przetrwać bardzo dużo, albowiem nadaje się na zewnątrz, tak samo jak w środku budynku. Zwarta obudowa zapewnia bezpieczeństwo dla kabelków i danych zawartych w środku niej. Kamerka działa równocześnie w dzień, jak również w nocy za pomocą filtra podczerwieni, przekazując bardzo dobry obraz nocą. Do samiutkiej kamerki dodawane są w szczególności: płytka instalacyjna oraz dławnica z uszczelkami. cena tej kamery miota się w okolicy 800 – 900 złotych, a więc jak na kamerę o tego typu parametrach nie jest nazbyt kosztowna.

Kompatybilna z każdym typem urządzenia, zadowoli”uraduje każda osobę kto ceni samemu sobie jakość za niewysoką kwotę, a więc nie obawiaj się a także zakup swoją kamerę już w tej chwili!