Jakie miejsce mógłbyś wybrać na pierwszą randkę i jak powinieneś sę odziać?

Każdy obawia się pierwszej randki. Chce jak najkorzystniej wypaść, więc tego typu pierwsze spotkanie są to także obawy.
Mężczyzna z planem to facet zachęcający. Pokazuje, że ma inicjatywę. Myśli z wyprzedzeniem oraz nie krępuje się przejąć stery.

randka

Autor: rickpilot_2000
Źródło: http://www.flickr.com
Nie pyta swej dziewczyny co pragnie robić, jeżeli zaproponował pierwszą randkę. Z pewnością wymyśli coś, co będzie Was cieszyło w neutralnym miejscu. Na pierwsze spotkanie nie należy wybierać miejsc za bardzo obleganych. Bezpieczna pierwsza randka to ustronna kawiarnia, przyjazny klub lub kameralna restauracja, zatem miejsce, gdzie można będzie spokojnie porozmawiać oraz nie przekrzykiwać się. Gdy kobieta wybiera randkę z facetem, który wie czego chce oraz jest naprawdę pewny siebie, wtedy odczuwa, że może wypocząć oraz radować się naprawdę pierwszą randką. Jeżeli na pierwszą randkę zabierasz swoją dziewczynę autem, wtedy musisz zadbać o to, aby było ono czyste nie jedynie na zewnątrz. Nie chodzi o to, żebyś jeździł nowym mercedesem, żeby zachwycić swą klasą. W czasie jazdy włączyć mógłbyś dyskretnie delikatną muzykę w taki sposób, żeby nie zawadzała w rozmowie.
fotografie na weselu

Autor: Jessica Nazarova
Źródło: http://www.flickr.com
Na pierwszą randkę ubierz się ładnie, w takiej sytuacji okażesz szacunek kobiecie, która spędza z Tobą czas. To, co masz na sobie niezwykle wpływa na to, jak będą Cię postrzegać. Gdy pojawiłeś się w nieczystym, niezadbanym ubraniu i ubłoconych butach, w takiej sytuacji niewerbalnie zaprezentujesz, że nie zależy Ci na tym jak wypadniesz oraz nie zależy Ci na dziewczynie. Pamiętać o tym musisz również, żeby nie przesadzić. Jeśli nie wybieracie się do opery, to nie musisz zakładać garnituru.

Po znacznie więcej info serdecznie zapraszam na stronę internetową. Nie wahaj się – polepsz wiedzę na tentemat opracowany w tekście.

Jeżeli wybrałeś kawiarnię, w takiej sytuacji ubierz się gustownie, lecz nie sztywno. Musisz wybrać coś, w czym będziesz czuł się komfortowo. Zanim się umówisz, zadzwoń do niej i powiedz jej o swych planach.

Bez niepotrzebnych detali, ale w tego typu sposób, aby mogła się przygotować. Jeśli wybieracie się do wytwornej restauracji, wtedy pozwól się jej wystroić odpowiednio, aby nie czuła się skrępowana, gdy założy wytarte jeansy i t-shirt, a Ty będziesz posiadał krawat.