Tort na ślub – czym trzeba kierować się w czasie jego wyboru?

Tort ślubny to niezwykle istotny element całego wesela. Podczas jego wyboru z pewnością trzeba zwrócić uwagę na dwie najistotniejsze rzeczy – jego smak oraz design. Porządnym pomysłem jest umówienie się na degustację paru rozmaitych tortów, dzięki czemu swobodniej wybierzemy ten, który będzie nam podobać się. Wybranie smaku tortu bez degustacji może okazać się błędem, gdyż nawet jeśli zdecydujemy się na tort czekoladowy czy też waniliowy może się okazać, iż będzie on bez smaku, zbyt słodki albo zbyt gorzki. Właśnie z tej przyczyny degustacja tortu ślubnego jest tak znacząca. Dzięki temu odnajdziemy smak, jaki najbardziej będzie nam odpowiadać.

ślub

Autor: JASON 蕭
Źródło: http://www.flickr.com

Image tortu – http://tort-artystyczny.pl/ jest niemniej ważny. Bezspornie winien on pasować do koncepcji ślubnej. Zdołamy zdecydować się na biały, wspaniały tort ślubny, aczkolwiek coraz więcej Par Młodych urządza wesela z kluczowym motywem kolorystycznym. Jeżeli na naszym weselu włada błękit, fiolet albo czerwień to na pewno tort ślubny też powinien odzwierciedlać ten motyw. Cukiernie prześcigają się obecnie w wymyślaniu coraz to nowszych, bardziej oryginalnych tortów ślubnych. Przeróżne zdobienia, kolory, kontury – bieżące torty wolno nazwać prawdziwymi dziełami sztuki. Bezsprzecznie należałoby poświęcić trochę czasu na to, aby odszukać ten wymarzony, najpiękniejszy i równocześnie dobry tort – zobacz tutaj. Nie sugerujmy się wyłącznie zdjęciami w Sieci!

ślub

Autor: Simon Watson
Źródło: http://www.flickr.com

Zawsze prywatnie udajmy się do danej cukierni oraz zobaczymy nie jedynie portoflio, lecz też już stworzone torty, jakie są dostępne w ofercie. Zdjęcia nie zawsze oddają prawdę, wskutek tego sugerowanie się wyłącznie zdjęciem zdoła okazać się zgubne. Jeżeli w Dniu Ślubu nie potrzebujemy zastać uciążliwej niespodzianki i ujrzeć tortu, który w ogóle nie odpowiada naszym wyczekiwaniom i naszemu zamówieniu – porządnie przyłóżmy się do wyszukania rekomendowanej, kompetentnej cukierni. Warto również zapoznać się z opiniami Konsumentów, którzy zamawiali torty ślubne z danej cukierni.

Doczytaj: