Nie chcesz tradycyjnego ślubu cywilnego? Oto ciekawa propozycja!

Wszystkie twoje koleżanki są już po ślubie kościelnym. Miały bardzo głośne zabawy weselne, były tradycyjne zabawy, była muzyka na żywo, przyjechała familia z najbardziej oddalonych zakątków Polski, a także z zagranicy. Jacyś kuzyni i krewni, jakich nie widziano długie lata nagle pojawili się aż pierwsze, co przychodzi na myśl, to słowa: „ale żeście się zmienili”. No tak, wszystko to jest ci znane, a często słyszysz pytania: kiedy przyjdzie na ciebie czas? Milczysz, gdyż co prawda pragniesz mieć ślub kościelny, lecz nie taki, jak miały twoje koleżanki.

Marzysz

śluby i wesela za granicą

Autor: porsche_chen2009
Źródło: http://www.flickr.com

o wspaniałej uroczystości, na której nie będzie disco polo, bez nieznanej rodziny, której nawet nie znasz, nie chcesz tych wszystkich zabaw, jakie kojarzą ci się tak nieprzyjemnie. Nie chcesz tradycyjnego wesela, bo boisz się, że będzie to wszystko wyglądać niczym w filmie Wojciecha Smarzowskiego – „Wesele”.

Obawiasz się, iż dojdzie do jakichś burd, zaczną się nieporozumienia, że procenty uderzą do głowy i zaczną się dziać nieprzyjemne wypadki. Z innej strony myślisz, przecież to mój ślub, moje szczęście, czy muszę się nim dzielić z całą, nawet najodleglejszą rodziną. To mój dzień. To dla mnie jest on najistotniejszy, nie dla ludzi, którzy przybędą i wyjdą.

W zgodzie z tym przekonaniem zaczynasz szukać czegoś całkowicie innego, myślisz, jakby to w ogóle nie robić wesela, w zamian za toznaleźć jakiś kościółek na bezludnej wyspie… Nagle czujesz przypływ olśnienia, czytałaś gdzieś o tym, czytałaś kiedyś, że można mieć slub kościelny za granicą. Prowadzona tą myślą zasiadasz do komputera i sprawdzasz informacji, na jakiej zasadzie to działa i czy można z tego skorzystać?

Już po chwili widzisz rezultaty, znajdujesz firmy, które planują takie weselne podróże, do wielu państw na świecie. A cena, w zależności czy chcesz mieć ślub w Europie czy może w jakimś egzotycznym kraju to wartość się różni. Dzwonisz do jednej z firm , aby dowiedzieć się więcej i zyskać zbliżoną wycenę. Informacje, które uzyskujesz są zdecydowanie zadowalające, na pewno bowiem nie przekroczysz swojego weselnego budżetu, a jednocześnie zostaną ci pieniądze na podróż poślubną!

Teraz tylko przygotuj najbliższą rodzinę na podróż za granicę, zdecydowanie się ucieszą z twojego szczęścia. Na pewno również będą szczęśliwi, że polecą razem z wami!