Wieczór panieński – warte uwagi pomysły

Nie istnieje nic piękniejszego aniżeli ślub i zabawa weselna. Kobiety wyglądają w białych sukniach jak księżniczki. Jednak nim dochodzi do ślubu organizowany jest wieczór panieński warszawa. Taka noc ma być niepowtarzalną zabawą dla przyszłej panny młodej. W stolicy jest ogrom klubów, do których można wyciągnąć przyszłą pannę młodą. Wieczór panieński to najczęściej najpierw spotkanie pań – koleżanek przyszłej panny młodej – w mieszkaniu. Zdarza się, że cała zabawa trwa w klubie. Świadkowa organizuje wszystko razem ze znajomymi.

na wieczorze panieńskim w kawiarni

Autor: leyla.a
Źródło: http://www.flickr.com
Kupuje się tort, dziewczyny muszą być ubrane tak, żeby odróżniały się od tłumu, przyszła panna młoda ma szarfę, na której napisane jest, że to jej wieczór panieński i zaczyna się dobra scenografia (look nasza strona) z ciekawymi pomysłami, jak np. :). Jeśli impreza zaczęła się w mieszkaniu na imprezę panie docierają limuzyną. A na imprezie często panna młoda musi wykonać kilka śmiesznych zadań zorganizowanych przez jej koleżanki. Impreza trwa do świtu. Z kacem kolejnego dnia i wielością przyjemnych wspomnień. Bo wieczór panieński to odpowiednik zabawy kawalerskiej dla panów. Jeszcze jedną cechą wspólną jest to, że fotki zawsze bywają dość dwuznaczne.

wieczór panieński

Autor: Caitlin Regan
Źródło: http://www.flickr.com

„W kawiarniany gwar jak tornado…”

Każdy dobrze wie, że często najlepszym wyjściem jest pójście na kawę. Nie zawsze chce nam się przygotowywać kawę w domu, a często robimy to odruchowo i smak kawy wcale nas nie powala. Tak, więc warto czasem pójść do kawiarni. Kawiarnia to nie tylko opcja otrzymania smacznej kawy lub herbaty i kupna kawałka ciasta. To też możliwość odprężenia się. Atmosfera kawiarni sprzyja marzeniom, czytaniu książki i nawet pracy. Dobrze jest, więc pójść do kawiarni i zobaczyć jak przyjemnie możemy spędzić czas. Takie wyjście na kawę dodaje energii. I wcale nie chodzi o dawkę kofeiny, chodzi raczej o klimat miejsca. Nie bez powodu w wielu utworach słychać pozytywne słowa o kawiarniach. Tam właśnie można poznać ciekawych ludzi, w dzień odsapnąć a w niektórych pod wieczór posłuchać jakiegoś grajka.

Tak, więc jeśli nie wiemy, co ze sobą począć w czasie deszczowego dnia, albo, gdy słońce rzeczywiście za mocno przygrzewa, zawsze możemy pójść do kawiarni jak Sweet Home, tam zawsze będzie jakiś powód do uśmiechu. Dodatkowo w kawiarniach można zrobić coś nie tylko sobie. Można też przygotować w takim miejscu imieniny, lub nawet wieczór panieński. Wszystko zależy od właściciela i umiejętności negocjowania.