Z jakich powodów opłaca się kupować produkty marki Sony

Sony od wielu lat jest firmą dobrze znaną z doskonałej elektroniki. Produkuje bardzo dobry jakościowo sprzęt audio, komórki i telewizory, doceniane przez wiele milionów klientów. W każdym sezonie pojawiają się nowe urządzenia, jeszcze bardziej dopracowane od poprzednich modeli i wyróżniające się parametrami na tle konkurentów.

VAIO Tap 20

Autor: Sony
Źródło: Sony

Sony oferuje zarówno wyroby z górnych półek, jak też sprzęty tanie, lecz o bardzo dobrych parametrach i funkcjonalności. Doskonałym przykładem mogą być tutaj telewizory 32-calowe. Sony ma ich w swojej ofercie kilka, na przykład telewizor Sony KDL-32W600B. Pomimo raczej niskiej ceny telewizor ten cechuje duża rozdzielczość, przyzwoity poziom obrazu i możliwość obsługiwania bezprzewodowej sieci. Podobnie recenzje zbiera model Sony KDL-32W655A, także jest on często wybierany przez ludzi poszukujących taniego odbiornika telewizyjnego z dobrej jakości obrazem i porządnie zrobionego.

Firma Sony jest także znana z telefonów komórkowych i smartfonów. Ostatni model Sony Xperia Z1 czarny wprowadził dużo zamieszania na rynku smartfonów. Sony przystąpiło do jego projektowania bez żadnego kompromisu, stawiając na najwyższej jakości podzespoły i solidność wykonania. Dotykowy ekran z 5-calową przekątną pozwala na wygodną pracę w każdych warunkach i wyświetla ostry i wyraźny obraz. Potężny układ procesora i duża ilość pamięci to z kolei sprawność funkcjonowania przy najbardziej wymagających programach. Pomyślano również o graczach, dzięki mocnemu układowi graficznemu najnowsze produkcje również nie będą stanowić żadnego problemu. Lecz Sony posiada jeszcze coś, czego inne sprzęty tej klasy nie mają. Smartfon jest bowiem odporny na wodę, ale dostał jednocześnie stylowe, eleganckie wzornictwo. Nosząc go ze sobą nie powinno już być kłopotów z przemoknięciem podczas burzy czy zatopieniem aparatu w wannie – wszystko to bez żadnego kłopotu przeżyje. Firma Sony zdecydowała się sprzedawać swój flagowy smartfon w paru różnych wersjach kolorystycznych, najpopularniejszy jest rzecz jasna czarny, ale Sony Xperia Z1 fioletowy (zobacz tu) także znajduje uznanie wśród niejednego klienta.