Którym pojazdem pojechać na własny ślub?

Ślub jest nadzwyczaj istotnym wydarzeniem w życiu każdej osoby. Dlatego poprzedzają go staranne przygotowania, do których zalicza się m.in. wynajęcie pojazdu wiozącego parę młodą do kościoła. Jakie auto będzie idealne? Które czynniki brać pod uwagę, by nie zrobić błędu i być zadowolonym z podjętej decyzji?

samochód na ślub

Autor: http://www.sxc.hu/
Źródło: http://www.sxc.hu/
Dzisiaj narzeczeni mają naprawdę szerokie pole wyboru. Mogą zdecydować się na świetny, zabytkowy samochód, motor, najnowsze porsche lub ekskluzywne limuzyny do wynajęcia, dzięki którym poczują się jak para książęca udająca się na swój bajkowy ślub. Takie limuzyny są bardzo popularne, gdyż olśniewają gości i są doprawdy luksusowym pojazdem ślubnym (link).

Zanim jednak podejmiemy ostateczną decyzję, należy rozważyć kilka spraw. Jedną z najistotniejszych jest styl naszego przyjęcia. Jeśli organizujemy wesele w wiejskim albo góralskim klimacie, limuzyna nie będzie trafnym wyborem, lecz dosyć komicznym połączeniem, które niewątpliwie zostanie skrytykowane.

Jeżeli szczegółowo chcesz poznać informacje na opisywany temat, to obowiązkowo wejdź na proponowany odnośnik (http://www.kartkownia-zaproszenia.pl/kategoria/zaproszenia-slubne/eleganckie-pozlacane-zaproszenie-slubne-imagination-green). Tam znajdują się przykuwające wzrok wiadomości, które zapamiętasz na długi czas.

Lepiej pasuje na eleganckie imprezy, gdzie przyjęcie weselne odbywa się w luksusowo urządzonych salach. Podporządkowanie się tematyce ślubu to nadrzędna zasada. Podejmując decyzję odnoszącą się do samochodu należy jeszcze przemyśleć, kto będzie kierowcą.

samochód

Autor: CONCAVO WHEELS
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli zdecydujemy się na profesjonalny wynajem, z reguły kierowca jest już w tzw. „pakiecie”. W innym razie warto jest dogadać się z zaufaną osobą, co do której jesteśmy pewni, że nie rozczaruje nas i bezpiecznie zawiezie we wszystkie wyznaczone miejsca – w końcu to nasz wielki dzień i chcemy, aby wszystko poszło doskonale – Manifold!

Bez względu na to czy postawimy na ekskluzywne limuzyny do wynajęcia, czy uroczą dorożkę, nie powinniśmy zapomnieć o ich adekwatnym przystrojeniu. Baloniki i puszki przymocowane do zderzaka dawno przestały być modne. O wiele korzystniejszym wyjściem są symboliczne ozdoby, które nie będą odwracać uwagi od państwa młodych. Dobrze także mieć na względzie suknię panny młodej, aby przypadkiem nie okazało się, że ma ona trudności z wejściem do auta. Takie sytuacje nie są wskazane, ponieważ narzeczeni i tak mocno denerwują się samym wydarzeniem. A przecież to jedna z najważniejszych chwil, którą pragniemy z uśmiechem na ustach i łzami wzruszenia w oczach wspominać do końca życia!