Balony i wielobarwne konfetti

Sposób przystrojenia sali weselnej to jedna z takich kwestii, które zapadną w pamięć wszystkich zaproszonych. Oczywiście nie ozdoby są w dniu ślubu najważniejsze, lecz są w stanie one sprawić, że uczestnicy imprezy poczują się lepiej i naprawdę weselny klimat będzie dobrze odczuwalny. Z radosnymi przyjęciami z pewnością kojarzą się ozdoby takie, jak balony i konfetti. Na Waszym weselu możecie postawić jedno i drugie rozwiązanie.

Dekoracje na wesele

Autor: Emily Burnett
Źródło: http://www.flickr.com
Balony za każdym razem doskonale wyglądają. Aktualnie jest to już dekoracja niemal tradycyjna, jednak wciąż często stosowana przy różnych okazjach. Balony od razu wprowadzają zabawowy nastrój. Ogromną zaletą balonów jest to, iż są one bardzo tanią ozdobą. W dodatku można samemu udekorować salę przy ich pomocy. Nie potrzeba tutaj profesjonalisty. Wszystko, co trzeba zrobić, to nabyć paczkę baloników, nadmuchać przy pomocy kogoś ze znajomych i powiesić pod sufitem.

Opłaca się zwrócić uwagę na cenę pojedynczego balonu.

Zobacz kolejne pokrewne bardzo cenne źródło informacji na objaśniany problem – kliknij tu i poznaj więcej w serwisie kanapa gabi.

W sali możemy powiesić nawet ponad sto balonów – wiele zależy od naszego pomysłu a także wielkości pomieszczenia. Ceny baloników mogą bardzo się różnić. Dobrze jest pójść kupować w supermarkecie lub sklepie tematycznym, by nabyć większe opakowanie. Wówczas zaoszczędzimy trochę pieniędzy.

Dekoracje sali weselnej

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com

Baloniki musimy także przymocować grubą nitką. Wiązanie musi być wytrzymałe, bo elementy dekoracji mogą być niechcący dotykane przez zaproszonych.

Gdy będziesz poszukiwać dodatkowych informacji na temat omawiany w niniejszym tekście, to wejdź tu billboardy producent – z pewnością te artykuły także Cię zaintrygują!

Ważne, aby balony wówczas nie spadły.

Aby było jeszcze bardziej kolorowo, dobrze jest także zaopatrzyć się w konfetti. To akurat taka rzecz, której może być wszędzie dużo. Gdy spadnie na podłogę, z pewnością nikomu nie przeszkodzi. Więcej pomysłów na dekoracje weselne na