Sprawdź sposoby ochrony domu

Jednym z lepszych rozwiązań ochrony przed rabusiami jest zamontowanie monitoringu.

Duży postęp technologiczny, także otwartość wielu wzorców sprawiła, że ochrona własności i osób może być dokonywana w wielu formach. Normą stało się korzystanie z usług firm ochroniarskich, program alarmowy w domu jest od dawna uznawany za konieczność.

Monitoring domu bardzo dobrze dopełnia tego typu systemy, dając najpełniejsze wiadomości o wypadkach mających miejsce w obszarze monitorowanego obszaru i zapewniając najlepszy i najwygodniejszy dla użytkownika sposób ich prezentacji. Zamontowanie monitoringu w domu, czy mieszkaniu powinno być dyskretne i nie niszczyć architektury budynku. Oczywiście, jak w wypadku każdego systemu ochrony, nadrzędnym kryterium powinna być efektywność ochrony. Dlatego stając przed doborem instalacji, eksploatator musi ustalić jaka odmiana monitoringu zaspokoi jego potrzeby – doczytaj tu.
Monitoring

Rejestratory Hikvision to najnowsza generacja urządzeń zapisu danych wizyjnych systemów monitoringu kamera monitoringu. Zaprojektowane zostały w taki sposób, ażeby podołać niezwykle wymagającym obowiązkom. Dzięki wprowadzeniu prywatnej linii rejestratorów sprzętu potrafią być w wyższym stopniu dostosowane do wymogów użytkowników, aniżeli typowe, powszechne wersje wyrabiane w dużych ilościach np. w rodzajach Ultimax 1300 istnieje możność podłączenie 2 dysków twardych po 4 TB, a nie tylko jednego, jak ma to miejsce w typowym modelu.

Zobacz również:

Narzędzia HIKVISION łączą w sobie współczesny interfejs, zaawansowane możliwości konfiguracyjne proste w konfiguracji, system operacyjny czasu naturalnego, także najwydajniejsze schematy minimalizacji obrazu i dźwięku. W porównaniu do pozostałych, pozwala ona zaoszczędzić nawet do ponad 50% więcej miejsca na dysku. Dodatkowo, ma to znaczące znaczenie w toku pracy w sieci, transmisja takiej samej ilości danych w dużym stopniu mniej obładowuje łącze sieciowe. Dzięki obsłudze dwóch strumieni wideo, podgląd z kamer może być wyświetlany na telefonach komórkowych.

Potrafią być używane jako samodzielne jednostki decyzyjne niewielkich instalacji monitoringu, czy też ustanawiać jedno z wielu jednostek poszerzonego systemu.