Zamów sesję u doświadczonego fotografa

Artykułów odnośnie promocji własnych usług przygotowano naprawdę wiele. Zatem nie chciałbym wchodzić tutaj w kompetencje specjalistów, którzy pewnie mają o wiele większe pojęcie o reklamie, niż akurat ja. Cóż, być może jestem trochę za skromny?

aparat

Autor: Fredrik Alpstedt
Źródło: http://www.flickr.com

W takim razie poruszę jedną kwestię, mianowicie, co należy robić, aby nareszcie dotrzeć do człowieka. Przecież jak najbardziej możemy wydawać znaczne pieniądze na promocję, lecz to i tak nie da piorunujących efektów. Dlaczego? Głównie winowajcą jest nieodpowiednio prowadzona kampania reklamowa.

Choć prawie każdy ma już swój sprzęt cyfrowy, którym prędko i łatwo pstryka się fotografie, to zawodowe usługi fotograficzne w ogóle nie odeszły w niepamięć. Wszyscy chcemy mieć wyjątkowe zdjęcia, aby inni mogli zachwycać się nami. To również metoda na podbudowanie własnego ego. Jeżeli nie potrafimy polubić własnej osoby, to porządne zdjęcia mogą polepszyć nam samopoczucie. Profesjonalny fotograf jest w stanie wyciągnąć z nas całe piękno, które tak mocno skrywaliśmy do tego czasu. Pomocne w tym zadaniu są specjalne obiektywy do aparatów (rekomendowana strona). Taka profesjonalna sesja to również świetny pomysł na wieczór panieński. Na pewno każda kobieta się z tego ucieszy. A najlepiej sprawdzi się profesjonalna lustrzanka podczas zabawy (więcej tu). Aparat ten sprawi, że wspomnienia zostaną dosłownie niezapomniane i atrakcyjne.

Weźmy choćby w rachubę reklamę billboardową – chociaż w ostatnich latach billboardy wzbudzają w naszym kraju wielkie kontrowersje, to w zasadzie nie można napisać, że tylko oszpecają polskie miasta. Umiejętnie przygotowany billboard bez wątpienia nie jest zły. No właśnie: fotografia reklamowa musi być odpowiednio przygotowana, co sprawi, iż nareszcie będziemy mieli możliwość rzucić ludzi na kolana. Pewnie to lekka przesada, lecz jestem więcej, niż pewien, że jeżeli zdjęcia billboardowe będą eleganckie, tego typu forma promocji da dużo większe profity. Pamiętaj, że ludzie są wzrokowcami.

Fotografia modelek to inna sugestia. Jest to, wbrew obiegowej opinii, bardzo trudna praca. Częste wyprawy i nienormowany czas pracy mogą odbić się na kondycji fotografa a także jego relacjach z rodziną. Lecz jest to niepowtarzalna okazja, by zyskać wielką sławę. Jeżeli jesteście gotowi dużo poświęcić dla kariery, to jest to właściwa droga.