Sprzęt procenta Samsung

Jednym z największych firm jeśli chodzi o elektronikę użytkową stała się ostatnio firma Samsung. Ten największy koreański producent w ciągu kilku dziesięcioleci został największą firmą z tej branży, a produkty Samsunga biją rekordy sprzedaży.

Notebook Samsung Chronos Seria 7

Autor: Samsung
Źródło: Samsung
Urządzenia samsunga to telewizory i sprzęt audio, telefony komórkowe i smartfony, lecz firma ta jest również obecna w segmencie komputerów dla odbiorców biznesowych i indywidualnych. I w praktycznie z każdej z tych dziedzin proponuje urządzenia najwyższej jakości, porządnie zaprojektowane i pełne nowinek technicznych. Podobnie jest również w sytuacji telewizorów LCD.

Wśród wielu modeli tej firmy z pewnością się wyróżnia SAMSUNG 46F5000 (sprawdź tu) o przekątnej 46 cali i bardzo ostrym, wyraźnym obrazie. W tym modelu wykorzystano specjalne algorytmy poprawy szczegółów i kolorów, i system Full HD o dwukrotnie wyższej rozdzielczości w porównaniu z normalnymi telewizorami, co daje niespotykaną dotychczas jakość wyświetlanych obrazów. Można także podłączyć do niego przez port USB dowolny układ pamięci i cieszyć się wcześniej nagranymi filmami.

Kolejną rodziną produktów Samsunga są komputery przenośne. notebook 270E5V to laptop z potężnymi możliwościami i klawiaturą z panelem numerycznym, przeznaczony dla najbardziej wymagających domowych i firmowych użytkowników. Wysoka jakość wykonana idzie w parze u niego z oryginalną stylistyką, bowiem sprzęt ten jest dostępny również w kolorze białym i czerwonym. Do następnej rodziny notebooków należy model Samsung 370R5E (NP370R5E-S06PL).

Warto zobaczyć odsyłacz (https://www.diseco.pl/), żeby poza tym dowiedzieć się czegoś ciekawego na opisywany temat, zatem kliknij tu i poznaj inne teksty.

W przypadku tego sprzętu Samsung postawił na mobilność i lekkość, laptop posiada 15 calową matrycę, a jego waga to mniej niż dwa kilo. Jest niezwykle smukły i lekki, posiada bardzo praktyczną klawiaturę i bardzo dobrze sprawdzający się podczas prac w słoneczne dni ekran. Oszczędny i wydajny układ procesora, dużo pamięci i wydajna karta graficzna powodują, że sprzęt ten nadaje się nie tylko do biurowych prac, ale także do zaawansowanej rozrywki. Zaś Samsung 530U3C (NP530U3C-A04PL) pokazuje nowe trendy jeżeli chodzi o mobilność. Zaliczany jest do grupy ultrabooków, jest bardzo lekki i cienki, i co najbardziej istotne, pracować może kilka godzin bez konieczności ładowania.