Najlepsze prezenty na Gwiazdkę

Za pasem Wigilia, więc należy zastanowić się, co w tym roku ukochanym naszym pociechom podaruje dobrotliwy brodacz. Prezent ma być niebanalny i dobrze dobrany. W artykule przedstawiamy 3 arcyciekawe propozycje podarunkowe, które z pewnością przypadną do gustu każdemu maluchowi.

Jak sądzisz? Czy omawiany temat jest ciekawy? Jeżeli tak, to w odniesieniu do przedstawianego tematu poznaj szczegóły (http://www.jumpplanet.pl/glogow/) tutaj.

Każdy z tych produktów silnie pobudza umiejętności dzieciaka oraz oferuje wiele godzin zabawy.

plac zabaw dla dzieci

Autor: Miejsca Dzieci
Źródło: Miejsca Dzieci

Na początek, gra angry birds to bardzo interesujący produkt. Z pewnością każdy zetknął się z grą Angry Birds na komórkę czy komputer. Jeśli nie, omówmy prędko ten fenomen rozrywkowy: rozgrywka polega na wystrzeliwaniu z procy tytułowych birds w celu zniszczenia świnek. Ta niezależna aplikacja fińskiego dystrybutora gier komórkowych uzyskała wielką popularność w trakcie ostatnich trzech lat. W Angry Birds pyka już sto milionów ludzi. A dziś złe ptaki wyszły z wyświetlaczy komórek i tabletów do trójwymiaru. Angry Birds gra planszowa świetnie pobudza refleks i talenty ruchowe twojego malucha. Ten wspaniały upominek dostaniesz już za mniej więcej 89 złotych w dobrze zaopatrzonych sklepach z grami, także tych cyfrowych.

Piłeczkowy wulkan to wytwór sławnego fabrykanta zabawek Fisher Price. Jest przeznaczony dla najmniejszych dzieci, które dopiero uczą się chodzić. Pociecha wrzuca śliczne piłeczki do środka wulkanu, a potem może je wypluwać w ciekawy sposób. Piłeczkowy Wulkan motywuje malucha do robienia pierwszych kroków i badania świata. Świetny podarek dla maluszka, który ma już sześć miesięcy.

O rety krety to gra zręcznościowa renomowanej firmy Mattel dla maluchów w wieku przedszkolnym. Gra czerpie ze szablonów zabaw, które rozwijają refleks. Grający mają szybko uderzyć specjalnym przyrządem krecika, który w danej chwili się zaświecił. Im błyskawicznej uda się zbić kreta, tym więcej punktów grający otrzymuje.

Kiedy będziesz potrzebować dodatkowego materiału dotyczącego tego typu problematyki, kliknij, a odnajdziesz więcej pomocy tutaj (http://www.houseofskills.pl/pl/50,kultura-organizacyjna.html). One także będą użyteczne.

Świetna zabawa na mnóstwo szczęśliwych godzin dla twojego berbecia i jego przyjaciela. Rozgrywka rewelacyjnie trenuje refleks oraz skłania do przyjaznej i uczciwej rywalizacji.