Jak znaleźć półbuty męskie dla pana młodego?

Dzień ślubu jest dniem, w którym młoda para chce prezentować się wyjątkowo. Stroje oraz dodatki muszą być ze sobą spójne, żeby tworzyć wyjątkową, elegancką całość. Minęły już czasy, gdy tylko panna młoda przywiązywała uwagę do detali, dzisiejszy pan młody także chce wyglądać wytwornie oraz stylowo.

Najistotniejszy jest oczywiście garnitur ślubny. To do jego materiału, barwy oraz fasonu dobiera się pozostałe elementy ślubnej garderoby. Mężczyźni przeważnie zwracają ogromną uwagę na wybór koszuli oraz krawata hurt alkoholi innego dodatku, ale niestety dość przypadkowo kupują obuwie ślubne. Tymczasem wygodne i ładne półbuty męskie mogą wspaniale dopełnić stylizację, gwarantując przy tym komfort w tym specjalnym dniu, w którym sporo godzin spędza się na nogach. Buty muszą być wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz tworzyć z garniturem harmonijną całość, zarówno pod względem stylu, jak i palety kolorów.
ślub

Autor: Clare Hocter
Źródło: http://www.flickr.com
W jaki sposób dopasować obuwie ślubne do konkretnego ubrania? Panowie zazwyczaj mają trudności z doborem pasującego koloru butów. Dziś półbuty męskie występują na szczęście w równie obszernej gamie barw, jak buty dla pań – wybierz wygodne półbuty dla mężczyzny . Podstawowa zasada głosi, że do garnituru w ciemnej barwie wybieramy buty ciemne, a do jasnego – jasne. Jeśli nie chcemy nabywać butów na jedno wyjście, do kremowych i jasnoszarych garniturów – zamiast obuwia w tym samym kolorze – będą odpowiednie buty w naturalnym, brązowym odcieniu skóry.

Takie półbuty z powodzeniem można później ubierać na co dzień. Miejmy na uwadze, że lakierowane półbuty są mniej praktyczne niż wersja bez połysku i pasują raczej do eleganckich smokingów, niż do lekkich letnich garniturów o bardziej sportowym fasonie. Pary młode coraz bardziej ochoczo decydują się na barwne gadżety, na jakiś radosny akcent, dodający poważnemu ubraniu trochę swobody. Panie zazwyczaj decydują się w takiej sytuacji na barwne buty – zapoznaj się z ofertą 3i. Panowie powinni zostać przy klasycznej kolorystyce butów, ale mogą do nich wybrać kolorowe sznurowadła. To ciekawy sposób na zindywidualizowanie eleganckiego obuwia. Warto wybierać buty ze skóry naturalnej, w sezonie letnim szczególnie istotne jest, by skórzana była również wkładka wewnętrzna – zapobiegnie to poceniu się stóp i powstawaniu bolesnych odcisków.