Elektronika marki Samsung

Porządny sprzęt elektroniczny jest proponowany przez wielu producentów, ale jednym z niekwestionowanych liderów stała się firma Samsung. Ten koreański producent od dziesięcioleci trzyma najwyższy poziom produktów, proponując swojej klienteli sprzęty na najwyższym poziomie. A Samsung w swojej ofercie posiada rzeczywiście dużą różnorodność elektroniki.

Monitor LED od Samsunga

Autor: Partner of Promotion
Źródło: Partner of Promotion
Na przykład Samsung NX300 18-55 mm czarny to jeden z przedstawicieli zaawansowanych aparatów cyfrowych, który spełnia wymagania bardziej zaawansowanych miłośników fotografii. Posiada on układ przetwornika obrazu o dużej liczbie pikseli, szybkie zdjęcia seryjne, bardzo szybką migawkę i możliwości nagrywania filmów w wysokiej rozdzielczości. Przez te parametry ten model aparatu jest uznawany za jedną z ciekawszych propozycji w swojej klasie, a pochlebne opinie i recenzje potwierdzają to tylko.

Kolejną grupą produktów, na rynku których Samsung króluje na tle pozostałej konkurencji są smartfony i telefony komórkowe. Wszystkie ostatnie modele Samsunga okazywały się wielkim hitem i były sprzedawane w setkach tysięcy egzemplarzy. Oczywiście wśród sprzedawanych modeli królują stonowane kolory, białe, szare i czarne, ale czasami trafi się coś oryginalnego w sprzedaży, przykładowo bardzo ciekawy kolorystycznie model Samsung S5230 Avila czerwony.

Przeglądając ofertę samsunga nie można zapomnieć o odbiornikach telewizyjnych. Duże i małe, niedrogie i kosztujące więcej niż mały samochód – zależnie od możliwości finansowych i potrzeb praktycznie każdy może znaleźć najlepszy model dla siebie. Najtańsze telewizory tej firmy kupić można już za 800 złotych, na przykład telewizor telewizor Samsung UE-32EH4003 () w tak niskich cenach proponuje 32 cale dość dobrego obrazu. Oczywiście w tak tanim segmencie spodziewać się nie można nowinek technologicznych, ale jeśli chodzi o konkurentów z tego przedziału telewizory samsunga wypadają bardzo dobrze. Mimo swej niewysokiej ceny telewizor ten posiada możliwości obsługi sieci wi-fi. Z kolej telewizor Samsung UE22F5000A (tu) ma tylko 20 cale, więc przypomina bardziej monitor, ale rozdzielczość full HD będzie rekompensować te nieduże rozmiary, dzięki czemu telewizor ten świetnie będzie się nadawał do niewielkiego pokoju.