Jakim wozem pojechać do ślubu?

Termin wesela zaklepany, sala weselna zarezerwowana, suknia ślubna oraz garnitur Pana Młodego wybrane. Teraz czas zastanowić się, czym Para Młoda pojedzie do ślubu. Wybór jest istotnie niemały! Wybór samochodu zależy na pewno od smaku Młodej Pary, ale także od dostępności wybranego modelu auta jak też kosztów jego pożyczenia.

samochód

Autor: Purple sea donkey
Źródło: http://www.flickr.com
Limuzyny Kraków – często wypożyczane przez pary, przez wzgląd na przestronność, wygodę oraz uczucie niepowtarzalności. Zalety limuzyny to nie jedynie jej wytworność i wrażenie, jakie wzbudza (czytaj więcej). Tak przestronny samochód zmieści każdą sukienkę ślubną, nawet z niezwykle długim trenem. Samochód zabytkowy – leciwy, tradycyjny pojazd przyciąga spojrzenia i zapewni Młodym niezapomnianą podróż do kościoła i na przyjęcie weselne.

Wypożyczaniem zajmują się zazwyczaj osoby prywatne – hobbyści takich aut, lecz też muzea motoryzacji. Zabytkowych aut jest bardzo wiele. Kabriolet – dobry na ślub brany latem (wiosna jak też jesień mogą być zbyt chłodne). W ciepły, pogodny dzień Para Młoda zaprezentuje się w nim wyjątkowo. Przejażdżka podobnym autem może jednakże stracić troszkę ze swego uroku jeżeli dzień będzie pochmurny.

Współczesny samochód na wesele Kraków – jeżeli pragniemy jechać do ślubu nowoczesnym, sportowym czterokołowcem, mamy do wyboru sporo marek (więcej tu ). Ceny są różne i zależą między innymi od przystępności danego modelu w Polsce. Nieszablonowo – w zależności od swoich preferencji jak też chęci wywarcia wrażenia miłośnicy niezwyczajowych rozwiązań mogą dobrać rozmaite rodzaje pojazdów, w tym auta wojskowe, autokary czy styl PRL-owski i przyjazd do kościoła Maluchem. Na wesele (sale weselne w Płocku) w klimacie lat 60-tych możemy przybyć kolorową furgonetką

samochód

Autor: Rick Flores
Źródło: http://www.flickr.com

Dekoracja samochodu wiozącego Parę Młodą na ślub jest nie mniej ważne aniżeli upiększenie kościoła. Musi dobrze komponować się z sukienką ślubną jak też bukietem Panny Młodej, lecz musi zarazem pasować do stylu samego wozu. Ozdabiamy przede wszystkim maskę samochodu ale często przystraja się również jego tył a także klamki. Do popularnych dekoracji należą bukiety kwiatów (sztucznych bądź naturalnych), szarfy a także ślubne tablice rejestracyjne. Cudownie prezentują się na masce samochodu kompozycje z żywych kwieci (z uzupełnieniami w rodzaju liści, ozdobnych traw, tiulowych szarf). Miejmy na uwadze jednakże, iż w trakcie letnich upałów ozdoba taka szybko zwiędnie. W zimie z kolei kwiaty mogą zmarznąć.

Jeśli rodzina Panny Młodej przybywa z daleka, dobrze jest wbić w przeglądarkę sformułowanie: wynajem busów Kraków. Więcej na .