Porównanie wielu typów gier planszowych

Wszyscy bardzo cenią sobie rozrywkę, persony związane własnie z tą dziedziną zarabiają duże pieniądze na swojej pracy. Oglądamy seriale, programy mecze piłki nożnej -czynności niezbyt pobudzające nas intelektualnie, mające tylko za zadanie „zabić czas”.

Są również czynności bardziej budujące, jak czytanie komiksów, hobby związane z rysowaniem lub kolekcjonowaniem cennych okazów. Są także gry, wszelkiego typu. Zarówno planszowe jak i komputerowe, mające grono oddanych fanów. Które z nich są lepsze?

Gry planszowe

Tego rodzaju rozrywka w ostatnich latach przeżywa całkowity renesans, mamy do dyspozycji znacznie więcej sklepów specjalizujących się w tej dziedzinie, powstają coraz to nowe publikacje.

W sytuacji, kiedy będziesz poszukiwać innych tego rodzaju porad, to takie wskazówki z witryny (http://www.key-ces.com/engineering-uslugi-inzynierskie/) bez cienia wątpliwości okażą się Tobie niesamowicie użyteczne.

Jeżeli popatrzymy na ranking gier planszowych, to dostrzeżemy, że pokaźnym powodzeniem cieszą się te wieloosobowe. Gdyż rozrywka tego rodzaju to również idealna okazja do spotkań towarzyskich. Czeka cię tydzień integracyjny ze studiów? Udajesz się na długi weekend z znajomymi w góry? Czy może planujesz zorganizować awangardowe przyjecie?

Planszówka

Autor: Will Merydith
Źródło: http://www.flickr.com

Planszówki to cudowna alternatywa dla osób, które cenią sobie spotkania bez trunków, dzięki dużej dozie rywalizacji, godziny będą mijać bardzo szybko, a my będziemy znakomicie się bawić. Jeśli nie wiesz, od czego zacząć, ranking gier planszowychprzyjdzie ci z odsieczą. Często są one podzielone są na działy, które usprawnią nasz wybór.

Laptop gamingowy

Autor: Mike McCune
Źródło: http://www.flickr.com
Gry komputerowe
Jak i także te na konsole, są numerem jeden jeśli chodzi o rozrywkę. Wielu graczy potrafi grać całą noc, nie czując zmęczenia. Jest to jednak opcja wymagająca pokaźnych inwestycji. Bowiem oprócz samego egzemplarza gry, który nierzadko jest droższy od planszówki, musimy również nabyć odpowiedni sprzęt. Komputery stacjonarne, laptopy gamingowe, konsole – to wszystko dużo kosztuje, zwłaszcza najnowsze modele. Gdyż jeśli chcemy cieszyć się grą, która niedawno wyszła na rynek, musimy mieć najlepszej jakości oprogramowanie, jako, że w przeciwnym razie, nie odpalimy jej. Poza tym, każdy z tych sprzętów może być wykorzystywany jedynie w domu, wyjątek stanowią tutaj jedynie laptopy gamingowe. Ale również ich nie weźmiemy ze sobą na wakacje z rodziną, bo trudno będzie się integrować.

Ciężko całkowicie zadecydować, który typ gier jest ciekawszy, oba bowiem mają sporo zwolenników jak i przeciwników. Planszówki sprzyjają integracji z innymi osobami, gry cyfrowe raczej bawią nas w samotności.