Jakie niespodzianki przygotowuje dla nas technika przyszłośći?

Nowoczesna technologia zdaje się przekraczać wszelkie granice. To, co wczoraj wydawało się być nieosiągalne, dziś jest już realną rzeczywistością. Czy w związku z tym jesteśmy w stanie wyobrazić sobie przyszłość?

Chociaż ze wszystkich sił staramy się być na czasie, faktem jest, iż to młode pokolenie ma na to najlepsze szanse. Jeżeli zapytacie kilkunastolatka: snapchat co to jest, czy też podrzucicie mu temat – sklep z bitcoinami, bądźcie pewni, iż będzie w stanie zrobić o tym prawdziwy wykład. Bitcoin jest jednym z niewielu zjawisk, o którym większość z nas słyszała, ale mało kto jest w stanie wyjaśnić istotę oraz przybliżyć bardziej dokładne szczegóły. Kogo wypadałoby o to zapytać, kogoś takiego jak księgowa? (Jeżeli szukasz porad na temat księgowania wejdź tutaj.) Nic z tego. Kryptowaluta wydaje się być coraz bardziej popularna w wirtualnym świecie. Z tego też powodu wielu interesuje zagadnienie – sklep z bitcoinami, a co się z tym wiąże – jak taką walutę można zarobić? Niejednokrotnie, jak księgowa, zastanawiamy się czy pieniądz w takiej formie jest opłacalny i w jakiej postaci można go wydawać? Jeśli chcesz wiedzieć więcej wejdź w ten linkInternet jest przesycony informacjami na ten temat. Aczkolwiek nowoczesne (zobacz lampka nocna do sypialni) technologie sięgają o wiele dalej.

Zdjęcie robione smartfonem

Autor: Senado Federal
Źródło: http://www.flickr.com
Czy rozmyślaliśmy kiedykolwiek o tym – „snapchat co to jest”? Jeśli nie, to nadszedł na to odpowiedni moment. Nic dziwnego, iż snapchat stał się jednym z najpopularniejszych tematów wśród młodych. Patrząc na ograniczone konsekwencje związane z jego użytkowaniem oraz fakt, że każde przesłane zdjęcie, czy też krótka historia, już za moment nie pozostawia widocznego śladu, nic dziwnego, że tego typu rozwiązanie zdaje się być niezwykle pożądaną cechą dla każdego użytkownika. Snapchat co to jest – w największym skrócie – to medium, które pozwala być naprawdę sobą. Bez presji społecznej, jak w przypadku prawie wszystkich innych portali towarzyskich, bez kolekcjonowania wyimaginowanych przyjaciół, wszyscy mamy okazję na moment niepohamowanej uciechy. Więcej na ten temat możesz przeczytać na przyniesie jutro? Niełatwo odgadnąć. Wiadomym jest jednak, iż każda zabawka technologiczna niesie za sobą korzyści, ale i pewne niebezpieczeństwo. Najważniejsze wydaje się, żeby pozostać świadomym dualistycznej natury rzeczy.