Podarunek najlepiej jeśli jest zaskakujący

Czasem mała rzecz czyni cuda. W codziennej krzątaninie, w której sprawy i terminy naglą, a przedmioty martwe odmawiają posłuszeństwa, warto zastosować jak najwięcej praktycznych pomocników. Gubisz karty kredytowe? Nie masz gdzie trzymać kart kredytowych, a może nie możesz utrzymać porządku i potrzebujesz małej pomocy, niedrogich podręcznych wspomagaczy?

prezent

Autor: Lenovo
Źródło: Lenovo
Wiadomo, że termin ”wspomagacze” brzmi jak poruszany był temat preparatu na zmęczenie i ciągły stres, ale nie, porozmawiamy o bardziej przyziemnych i zdecydowanie tańszych sprawach. Porozmawiamy o kilku przedmiotach, które ułatwiają życie, takich jak np. przydatne portmonetki.

Jeśli prezentowana tematyka jest warta Twojej uwagi, wejdź szybko pod ten link – świeża publikacja z pewnością również Cię bardzo zainteresuje.

To mała, aczkolwiek pomocna rzecz.

Nie rezygnuj! Namawiamy Cię, kontynuuj przeglądanie fajnych postów. Może Ci w tym udzielimy pomocy? Zachęcamy zatem do naszej nowej witryny.

Nie trzeba zapychać kieszeni portmonetką, telefonem czy kluczami. A może nie masz kieszeni? Nie musisz też zabierać ze sobą plecaczka na niewielkie, acz niezbędne przedmioty. W etui na pas zmieści się wszystko, czego potrzebujemy, a co najważniejsze, każdy z tych przedmiotów masz na wyciągnięcie ręki. Jeśli więc potrzebujesz otworzyć drzwi, a nie możesz znaleźć kluczy nie potrzebujesz przeszukiwać kieszeni, wystarczy sięgnąć do etui, podobnie w sklepie – łatwo wyciągasz portfel, bez zbędnego zamieszania.

prezent

Autor: Anders Abrahamsson
Źródło: http://www.flickr.com
A jeśli już jesteśmy w temacie portfela, to warto wspomnieć o następnej cudownej rzeczy – o portmonetce. To bardzo praktyczna rzecz, schowasz w niej wszelkie drobniaki, małe bilony, które mogą tylko walać się po torbie lub w kieszeniach. W portmonetce najłatwiej znaleźć bilon, a co najważniejsze zmieścisz ich tam dużo, więc zawsze odszukasz potrzebną ilość drobnych. Docenisz to rozwiązanie, a jeszcze bardziej będą szczęśliwe panie ekspedientki, które często nie mają groszaków.

Bardzo praktyczną rzeczą jest również portfel na łańcuszku. Nie dość, że ciężko go zgubić, to jednakowoż szybko zniechęcisz potencjalnego kieszonkowca. Konkretny łańcuszek zapewni bezpieczeństwo dla twoich banknotów oraz dokumentów.

Jest jeszcze jedna przydatna rzecz, lecz nadaje się bardziej na podarunek. Myślałeś czasem, jak dać na przykład komuś na prezent pieniądze? Chyba zawsze jest z tym kłopot, bo to temat delikatny. Nie można dać po prostu do ręki, bo tak przecież załatwiamy większość transakcji, a podarunek nie powinien być transakcją. No to jak? Koperta? Raczej nie. Idealnym rozwiązaniem są klipsy do banknotów. Co więcej, można wygrawerować na nim życzenia, co dodaje mu należytej powagi.