Atrakcyjne gry na wieczór panieński z całą pewnością zostaną w pamięci każdego, kto będzie brać udział w zabawie

Kiedy zostałaś zaproszona na bycie świadkiem ślubnym, na Tobie spoczywa aranżacja wieczoru panieńskiego, prowadzenie go oraz zagwarantowanie przygód. Jest dużo zabaw oraz turniejów, które upamiętnią ten czas każdej panny młodej, więc można się do tego odpowiednio uszykować.

dowiedz się więcej tutaj

Autor: MsSaraKelly
Źródło: http://www.flickr.com

Zabawy na wieczór panieński można zacząć od zakazanych słów . Rozgrywka ta polega na tym, by na kartce papieru napisać zakazane wyrazy, które w trakcie całego wieczoru nie wolno wypowiadać.

Czy ta publikacja okazała się według Ciebie interesująca? Jeżeli tak, to nawiasem mówiąc więcej zobaczysz tu, który również przedstawia omawianą tematykę.

Powinny to być wyrazy związane ze ślubem czy też weselem, na przykład imię pana młodego, itp. Osoba, jaka zostanie przyuważona na wypowiadaniu tego słowa, musi być karana, to znaczy może wylosować zadanie do zrobienia lub dać fant.

Ciekawi Cię ten temat? To odsyłam do tej strony (http://suknie-slubne.warszawa.pl/), ponieważ odkryjesz tam mnóstwo fascynujących artykułów w tym temacie.

W kolejnej wersji tej zabawy można uszykować plastikowe pierścionki bądź gumowe bransolety, jakie rozdamy uczestnikom. Po złapaniu na wypowiedzeniu zabronionego słowa, osoba daje bransoletę bądź pierścień osobie, która oczywiście przyłapała tą osobę. Wygrywa ta osoba, jaka nazbiera najwięcej bransolet czy też pierścionków. W nagrodę jest możliwość przygotować drobny upominek. Też można pomyśleć o konkursach na wieczór panieński.


Np turniej o nazwie toaletowy centymetr krawiecki. Wszystkie zaproszone dziewczyny na samym początku wieczoru prosimy ażeby oderwały sobie fragment papieru toaletowego z rolki, naturalnie nie mówimy po co to robią, aby nie zepsuć zabawy. Kiedy nadejdzie czas na tą zabawę prosimy by każda z kobiet zmierzyła za sprawą własnego skrawka papieru toaletowego wymiary na suknie weselną dla panny młodej. Może być to cokolwiek co wydaje się w największym stopniu prawdopodobne, obwód pasa czy też piersi, długość rękawa czy nogi, itd. Zwycięża ta dziewczyna, jakiej długość skrawka papieru toaletowego będzie najbardziej przybliżony do naturalnego rozmiaru. Zabawy na wieczór panieński są różnorodne, możemy opowiadać wspomnienia z czasu narzeczeństwa czy urządzać różnorodne turnieje. Mamy możliwość też się przebierać, np możemy powiedzieć wszystkim poproszonym gościom aby przybyli uprani w stylu lat 70 tych.