Kiedy warto skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Każdy kto kiedykolwiek przygotowywał się do ślubu oraz przyjęcia weselnego wie jak wielkie jest to działanie. Jak wiele czasu i wysiłku wymaga. Wiedzą o tym narzeczeni, wiedzą o tym i ich rodzice. Już na wiele miesięcy przed ślubem powinno się wybrać i „zaklepać” salę, kapelę, zaprojektować i rozesłać zaproszenia. No i rzecz jasna o własnych strojach trzeba pamiętać. Przy tym nie zapomnieć o obrączkach, kompetentnym fotografie, torcie i tysiącu innych mniej ważnych detali typu kwiatki, kolor serwetek, wystrój kościoła, menu… kręćka można dostać! Tym bardziej kiedy się mieszka w dużym mieście, przykładowo w pięknym mieście Wrocław, gdzie zespołów weselnych jest chyba z 1000! I nawet krasnoludki nie przyjdą nam z pomocą choć w tym mieście jest ich bez liku.

Są za to tak zwanych konsultantów ślubnych. W czy mogą nam pomóc? Otóż jeśli zdecydujemy się na wynajęcie tegoż człowieka, to na jego barki możemy zrzucić większą część z tych wszystkich obowiązków o których mówiliśmy powyżej. Jakie są plusy tego sposobu? Na pewno zaoszczędzimy wiele czasu i nerwów jeżeli naszymi sprawami związanymi ze ślubem i przyjęciem weselnym zajmie się wprawny konsultant ślubny, który wybierze za nas zespoły na wesele z Wrocławia.

Z tysięcy zespołów weselnych wybierze tylko te fachowe

Wrocławskie zespoły weselne grające w plenerze...

Autor: vastateparksstaff
Źródło: http://www.flickr.com

, ponieważ ma on wiedzę i doświadczenie których my nie posiadamy. Organizował zwykle już niemało wesel i ślubów, słyszał bez liku kapel niejednego kazania w czasie ceremonii zaślubin słuchał i z niejednego stołu spożywał. Dlatego dużo mniejsze jest niebezpieczeństwo że coś w podczas ślubu czy przyjęcia pójdzie nie tak jak byśmy chcieli.

Poszukujesz dodatkowych wiadomości, żeby poszerzyć swą wiedzę na ten temat? Zachęcamy do kolejnego tekstu. Znajdziesz go na portalu (https://noor.pl/pl/page/6/Aktualnosci/64/Garnitur_na_slub__Czesc_I) pod linkiem.

Zresztą nasz konsultant przejmuje na siebie odpowiedzialność za wszelkie przykre niespodzianki typu zimny rosół, niekompetentna kapela, spóźniony fotograf i wszelkie sprawy które zapiszemy w umowie pisemnej z wybranym konsultantem.

Bezwzględnie sprządźmy taką umowę na piśmie, wypunktujmy dokładnie co bierze „na siebie” nasz konsultant, aby nie było żadnych nieścisłości. Wówczas już ze spokojną głową możemy się zabrać za przymierzanie sukni ślubnej czy garnituru do ślubu. Co ważne przed wielkim dniem możemy porządnie wypocząć ażeby w tym wielkim dniu naszego ślubu wyglądać pięknie i olśniewająco. Pozostaje nam radować się sobą nawzajem i ucztować razem z bliskimi. Nad pozostałymi sprawami czuwać będzie zawodowiec, więc możemy bawić się na luzie.