Etykiety na każdą okazję

Jeśli mamy mały sklep lub paramy się handlem przez sieć na niedużą skalę, poświęcić chwilę na etykiety oferowanych produktów. Nie powinny to być tylko proste kawałki papieru przytroczone do pudełka, przekazujące tylko podstawowe informacje o produkcie. Etykiety (więcejna ten temat RATHGEBER Sp zoo > rekomendowana strona) mogą zostać świetną wizytówką i formą promocji naszego sklepu.

etykiety samoprzylepne

Źródło: www.eti-go.pl

Doskonale sprawdzą się etykiety samoprzylepne. Oczywiście – nie da się ich przylepić bezpośrednio na produkt, a to wymaga od nas wykorzystywania kartonowych opakowań lub torebek do pakowania. Jest to dobre posunięcie, rzeczy natychmiast wyglądają bardzo dobrze. Na tego typu wizytówce możemy napisać – poza informacją o zawartości – nazwą producenta, typem, kolorem itp.

Tutaj odnajdziesz fascynujące informacje na prezentowany wątek, zatem jeśli to zagadnienie jest dla Ciebie fascynujące, to kliknij odsyłacz do witryny.

jeszcze ponadto choćby nasze logo, adres sklepu, adres strony internetowej, czy wiele innych. Trzeba uważać na to, by etykieta logistyczna nie była zbyt duża – nieduże pudełeczko oblepione ogromną etykietą nie robi dobrego wrażenia.

Zdecydowanie świetną inwestycją będą czytniki kodów kreskowych. Da się zapewne znaleźć jakieś bezpłatne programy tego rodzaju, ale gdy zlecimy jakiejś firmie napisanie go dla naszego biznesu, tak aby był dostosowany do potrzeb naszego sklepu – wówczas mamy pewność, że będzie dobrze działał.

Gdy już zainwestowaliśmy we własne, dobrze wydrukowane etykiety – zwróćmy uwagę na to, by możliwie niewiele czasu poświęcić na nanoszenie ich na kartoniki. Gdybyśmy mieli robić to własnymi rękami – nie wystarczyłoby czasu na robienie czegokolwiek innego. Tu rozwiązaniem są aplikatory towa. Te małe aparaty pomogą nam przy oklejeniu etykietami każdego opakowania w naszym sklepiku, więc warto je nabyć. To inwestycja, która pozwala zaoszczędzić czas i zwróci się właściwie natychmiast.

Wykorzystujmy do promocji nie tylko oczywiste kanały – takie jak reklama w gazecie czy sieci. Tak zwykła rzecz jak etykieta także może sprawdzić się jako nośnik reklamy.

Źródło: Etisoft