Ciekawe prezenty

Nadchodzi osiemnastka kumpla, a ty nie wiesz co mu ofiarować? Przyjaciółka zaprasza cię na wieczór panieński i nie potrafisz zdecydować się na prezent? Żaden problem! Ratunkiem są… śmieszne prezenty.

Kiedyś bardzo powszechne było darowanie osiągającemu dorosłość tabliczki z liczbą 18, zazwyczaj zdejmowaną z tramwajów miejskich. Z tego też powodu w wielu miastach odwołano te linie. Nie łamiąc litery prawa, w sieci można znaleźć mnóstwo sklepów mających w ofercie prezenty na 18. Popularnością cechują się humorystyczne dyplomy i certyfikaty, poświadczające dorosłość posiadacza. Jest możliwość kupić je z nadrukowanym imieniem i nazwiskiem obdarzonego.

Jeśli masz zamiar być na bieżąco w owym temacie, to przyda Ci się aktualna wiadomość. Poczytasz o niej pod wskazanym tu linkiem. A jeśli będziesz posiadał wątpliwości, szybko na nie zareagujemy!

Podobną usługę oferuje się w wypadku wszelkiego rodzaju t-shirt’ów, kubków, długopisów i maskotek okolicznościowych.

Autor: stevendepolo/ flickr.com

W Internecie można zobaczyć również bardziej niegrzeczne prezenty na wieczór panieński. Jest to zdecydowanie damska impreza i rządzi się specyficznymi prawami. Rozchwytywane są wszelkiego rodzaju kostiumy – m. in. diablic, pokojówek i policjantek. Przyszłym mężatkom przyjaciółki ofiarowują często podarunki z podtekstem seksualnym.

W ofercie sklepowej można znaleźć więc frywolną bieliznę, książki o seksie, akcesoria erotyczne, ubrania z elementami fallicznymi, gry planszowe i karciane dla dwojga oraz wiele innych, mocno niepoprawnych przedmiotów. Naturalnie dostępne są także prezenty na wieczór kawalerski o analogicznym zabarwieniu, paradoksalnie jednak zdają się być mniej kontrowersyjnie.

Zaciekawił Cię ten temat? Kliknij zatem w poniższy link, dowiedz się (https://silverbeads.istore.pl/pl/kolczyki), czy kolejne wątki także przypadną Ci do gustu. Mamy nadzieję, że tak.

Prawdopodobnie wynika to z praktyki, że zamiast sprezentować jakiś przedmiot, zaproszeni decydują się zafundować przyszłemu panu młodemu wstęp do klubu nocnego lub zamówić tancerkę na domówkę.