Ślub w stolicy zakochanych to coś magicznego!

Ślub w kościele, do którego należy pani młoda? To na pewno najpowszechniejszy scenariusz wśród Polaków. Jednak nikt nie sugeruje, że to obowiązek: być może księża oraz organista nie będą zbytnio usatysfakcjonowani, ponieważ tak jakby stracili pieniądze, ale tak czy siak możliwość, która za moment zostanie przedstawiona jest pod niemal każdym punktem czymś niezwykłym.

zaślubiny w Wenecji

Autor: Duca
Źródło: http://www.flickr.com
W skrócie, ślub za granicą, we Florencji, Wenecji, Paryżu albo chociażby w Wilnie to rewelacyjny pomysł.

Jeśli zaciekawił Cię ten artykuł, przeczytaj dodatkowe informacje na ten temat. Najlepiej sprawdź sam zakład pogrzebowy wrocław, znajdziesz tu analogiczne wiadomości.

Dzisiaj wyłączną barierą w podróżowaniu są kwestie finansowe. Choć jeśli w sumie zrezygnujemy z bardzo wystawnego wesela, nie będziemy za bardzo stratni.

Mimo wszystko wzięcie ślubu poza Polską, ale na Starym Kontynencie, nie jest wielkim kosztem. Cieszy, że śluby za granicą nie są już teraz wielką ekstrawagancją, tak jakby przyczyną poważnych rodzinnych waśni.

No wiadomo – jeszcze kilka lat temu para młoda, która powiedziałaby swoim rodzicom i najbliższym, że wyjeżdża za granicę po to, aby zmienić stan cywilny pewnie zostałaby praktycznie wyklęta. No przesada, ale reakcje bliskich nie byłyby fajne. Nie trzeba się również już więcej obawiać o kwestie związane z prawem, ponieważ w zasadzie jest tak, że szczególnie od czasu wejścia Polski do Unii Europejskiej niejako obywatelom Polski jest dużo łatwiej załatwiać nawet aż tak ważne sprawy. Generalnie biurokracja to bardzo duży problem całego kontynentu, ale akurat w przypadku ślubu nie powinno być poważnych kłopotów. A więc zamiast rozmyślać nad słusznością podjętej decyzji, żalić się na denerwującą biurokrację, sporo bardziej odpowiednim rozwiązaniem jest porozglądanie się za magicznym miejscem, w którym nareszcie będziemy mieli możliwość wziąć ślub?

Wenecja, czyli miasto w Italii zapewne jest wszystkim świetnie znajome. Niezwykłe miejsce, może nawet najbardziej urokliwe na globie? Jeśli parze młodej nie przeszkadzają hordy turystów, śluby w Wenecji są w sumie najwspanialszą opcją. Włoska Wenecja to także idealne miejsce dla osób, które chcą się oświadczyć. Czyż jest bardziej klimatyczne miejsce?