Czy warto zagrać w Internecie w takie 3 gry, jak: „Forge of empires”, „Kapi hospital” czy „Wiejskie życie”?

Żyjemy w szybkich i trudnych czasach. Życie jest nadzwyczaj nerwowe, pracy jest coraz więcej. Warto zatroszczyć się więc o relaks po robocie. Dobrą propozycją mogą być gry komputerowe.

Niektóre z nich nadają się również dla dzieci. Dzięki nim uczniowie mogą posiąść nie tyko dobrą rozrywkę, ale także zyskać wiedzę z określonych dziedzin. Bez wątpienia aspekt edukacyjny jest nad wyraz ważnym walorem każdej gry przeglądarkowej.

Gra

Autor: Giles Williams
Źródło: http://www.flickr.com

Bez wątpienia taką grą dla najmłodszych odbiorców, która zawiera również aspekt edukacyjny, jest „Wiejskie życie”. Przede wszystkim ta gra jest odpowiednia dla dzieci, które mieszkają w olbrzymich miastach. Te dzieci nie mają bezpośredniej styczności z przyrodą. Niekiedy nie mają pojęcia, jak wygląda kura czy krowa. Trudno w to uwierzyć dorosłym, ale faktycznie wśród dzieci z dużych miast może się to przydarzyć. Omawiana gra ukaże świat wiejski, którego dziecko nie zna. Pozna życie na wsi, ale także nauczy się, jak administrować fermą.

Kolejną grą sieciową, czyli nie wymagającą zapłaty, jest „Kapi hospital”. Użytkownik wciela się w niej w doktora, który pracuje na izbie przyjęć szpitala. Dowożeni są chorzy z

www

Autor: Paul J. Rush
Źródło: http://www.flickr.com

różnymi chorobami i urazami. Zadaniem doktora jest bez wątpienia ich wyleczenie na miejscu, a w razie potrzeby pozostawienie na oddziale.

Jeśli ten artykuł wzbudza Twoją ciekawość, kliknij ten odnośnik i oprócz tego zdobądź więcej info (http://e-hunter.pl/legowisko-dla-malego-psa), które także są warte zauważenia.

Ta gra także posiada aspekt edukacyjny dla młodszych użytkowników sieci, którym obcy jest świat medycyny.

Kolejną grą Internetową jest „Forge of empires” (serwis). Gra polega na stawianiu swojego imperium. Ma przede wszystkim charakter ekonomiczny, ponieważ w jej początkowej fazie skupiamy się na rozbudowie ogromnego miasta.

Następnie przyjdzie zarazem czas na zdobywanie innych cywilizacji. Gra zaczyna się w epoce brązu i ukazuje postęp cywilizacji przez kolejne epoki, takie jak średniowiecze czy epoka kolonialna. Klient postanawia o rozbudowie miasta i zbieraniu podatków. Z czasem można zbudować własną armię i ruszyć na podbój. Władać oddziałami można samodzielnie bądź zlecić je komputerowi. W grze można nabyć wszystko za rzeczywiste pieniądze oraz można ożywiać upadłe oddziały. Jest to dobra rozrywka za darmo.