Fantastyczne gry

dużofantastycznych gier zostało wydanych przez Sony wyłącznie na PlayStation 3. Prezentujemy wykaz najbardziej interesujących oraz poważanych tytułów. Każdy z nich to pewna rozrywka na długie letnie popołudnia i mroźne zimowe noce. Wybór z zawężonej listy będzie również łatwiejszy i dużo szybszy.

kontroler do gry

Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com

Najlepsze gry na konsolę playstation 3 to produkcje, w które powinniście nieodzownie zagrać, jeżeli macie playstation 3. Przykładem takiej gry może być m.in. GTA 5. Znajduje się też w polskiej wersji językowej (napisy). To olbrzymi i otwarty świat. Fabuła tej gry odbywa się na wyspie, na której umieszczone zostało miasto, wieś, rzeki i piękne jeziora.

Możemy na wyspie poruszać się w dowolny sposób: samochodami, samolotami, motocyklami, a nawet helikopterami.

Bez obaw – zobacz link (http://www.kbsound.pl/48-basic), który kieruje do analogicznej witryny. Przeczytasz na niej przykuwające wzrok wpisy w odniesieniu do rozpatrywanego tu tematu.

Inną wciągającą grą może być Bayoneeta, w angielskiej wersji językowej. To postrzelona gra akcji. W sklepie możemy znaleźć najpopularniejsze gry, np. przygodowe, akcji, zręcznościowe, taktyczne, strzelanki, symulatory, sportowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stale uaktualnianą ofertą.

zabawa z kinectem

Autor: Sergey Galyonkin
Źródło: http://www.flickr.com

Premierowy Microsoft Kinect 2.0 pod PC zadebiutować na rynku już niedługo. Kinect nowej generacji będzie kierowany również do użytkowników komputerów PC. Zamieszczone zostaną liczne ulepszenia oraz usprawnienia. Jego dużym atutem będzie na pewno szersze pole widzenia. Dzięki temu uefektywni się rozpoznawanie ruchu w niewielkich pomieszczeniach.

Rozdzielczość umieszczonego sensora zaaprobuje śledzenie również pojedynczych palców oraz mimikę twarzy i ruchu powiek. Na początku ma ma trafić do kreatorów programowania użytkowego. Dzięki temu zostanie wykreowanych więcej użytecznych a ponadto interesujących aplikacji sterowanych gestami i głosem. Deweloperzy otrzymają z pewnością dobre SDK.