Zbuduj własny zamek i rządź swym królestwem lub wciel się w rolę dyrektora ogrodu zoologicznego lub też przenieś się do Starożytnego Rzymu i zostań Gladiatorem

Gra war of titans przeniesie cię do Starożytnego Rzymu. Odważ się jako gladiator wystąpić w antycznym koloseum. W nim oczekują cię prawdziwi wrogowie, na których skupia się cała twoja uwaga. Udowodnij twoją odwagę i pokaż podczas bitwy, co potrafisz.

W tej grze pokażesz innym graczom na arenie twoje umiejętności bitewne. Zobacz czy uda ci się opuścić arenę jako zwycięzca. Głównym celem w grze jest wyjść zwycięsko z każdej bitwy. Wyposaż twojego odważnego gladiatora i udaj się wraz z nim na arenę. Na arenie toczysz trzymającą w napięciu bitwę z wrogim bohaterem. Jesteś odpowiedzialny za uzbrojenie twojego bohatera. Używasz do tego rożnych starożytnych przedmiotów. W grze akcji War of Titans odkrywasz odległe zakątki Europy. Z każdym wyższym poziomem otrzymasz dostęp do nowych miejsc w Europie. Tam czekają na ciebie kolejne misje i pojedynki.

Gracz

Autor: Sarah Joy
Źródło: http://www.flickr.com

Na wyższych poziomach czekają na ciebie kolejne misje i pojedynki. Gra mondozoopark pozwoli ci zostać dyrektorem ogrodu zoologicznego, w którym przebywają wszystkie zwierzęta świata a także gatunki zagrożone. Planuj rozwój ogrodu i dokonuj ważnych dla jego działalności inwestycji, by przyciągnąć rzesze zafascynowanych odwiedzających.

Nie jesteś w stanie doczekać się następnych wątków? Stworzyliśmy dla Ciebie łącze do www (https://www.alpinlife.pl/mata-samopompujaca-robens-trailguard-38-p-1957.html), które da Ci możliwość, by zapoznać się z wielką porcją nowych treści.

Celem gry jest dążenie do rozwoju ogrodu, zapewnienie mu stałego grona odwiedzających, którzy będą mogli oglądać najbardziej pożądane gatunki zwierząt z całego świata.

Gra damoria umożliwi ci zbudowanie zamku w którym będziesz królem. Wkroczysz do średniowiecznego świata. zbudujesz zamek założysz własną wioskę i zasiedlisz ziemie. Będziesz mógł zawierać sojusze, tworzyć oddziały i dbać o ich uzbrojenie. Zbierzesz potężną armię i ruszysz na wojnę do walki. Dążysz do dominacji nad średniowiecznym światem.

Gra war of titans (kliknij tu) przeniesie cię do rzymskiej Cywilizacji. Nie bój się jako gladiator zaistnieć w rzymskim amfiteatrze Flawiuszow. W tym miejscu oczekują cię z prawdziwego zdarzenia przeciwnicy, na których skupia się wszystka

więcej

Autor: brett jordan
Źródło: http://www.flickr.com

twoja czujność. Odkryj twoją dzielność i pokaż w trakcie walki, co potrafisz. W tej grze przedstawisz pozostałym współgraczom na scenie swoją biegłość w walce. Zobacz czy potrafisz zejść z areny zwyciężonym. Głównym zadaniem w zabawie jest wyjść odważnie z każdej bitwy.

Wyposaż swojego śmiałego niewolnika i pójdź razem z nim na arenę. Na arenie toczysz trzymającą w napięciu walkę z przeciwnikiem Jesteś odpowiedzialny za uzbrojenie swojego bojownika. Wykorzystujesz do tego różnych rzymskich narzędzi. W grze war of titans poznajesz dalekie zakątki Europy. Na wyższych stopniach oczekują na ciebie następne zadania i konkurencje.

Gra sieciowa ułatwi ci stać się zarządcą zoo, w którym przebywają różnorodne zwierzęta kontynentów a także osobniki zagrożone. Planuj rozwój zoo i dokonuj właściwych dla jego funkcjonowania inwestycji, by zachęcić masy zafascynowanych zwiedzających.

Zadaniem zabawy jest dążenie do rozwoju zoo, zagwarantowanie mu stałego grona gości odwiedzających, którzy będą mogli oglądać najbardziej oczekiwane rodzaje zwierząt ze wszystkich kontynentów. Gra przeglądarkowa umożliwi ci zbudowanie grodu, w którym staniesz się królem. Dostaniesz się do średniowiecznego świata.Wykreujesz zamek ożywisz swoją wioskę i zaludnisz ziemie. Będziesz miał możliwość zrzeszać związki, tworzyć rycerzy i troszczyć się o ich uzbrojenie. Stworzysz ogromną armię i ruszysz do bitwy. Zmierzasz do działań ekspansyjnych nad średniowiecznym światem.