Poznaj wspaniałe światy gierek na przeglądarkę. Zostań wszechmocnym czarownikiem lub niepokonanym zabójcą!

Wszyscy uwielbiają korzystać z komputera i przeglądać sieć w nadziei na znalezienie interesujących informacji czy szukając odpowiedzi na gnębiące na kwestie. Czasami natomiast rodzinny laptop może dać ubaw!

Gry na przeglądarkę dla wszystkich

przejdź do www

Autor: Brandon
Źródło: http://www.flickr.com

Nie trzeba mieć superszybkiego kompa, żeby móc pograć w fajne gry. Jeśli nie jesteś zawziętym „gamerem”, a chcesz czasem się odstresować to gry na przeglądarkę (dla zainteresowanych) są Twoją receptą. Gry na przeglądarkę nie wymagają instalacji w pamięci Twojego PC i pójdą na prawie każdym sprzęcie. Można by zagrać w nie kiedy tylko najdzie nas na to chęć. Pierwszoplanową zaletą jest fakt, że są one darmowe – czyli dostępne dla wszystkich. Nie musisz przebywać długiego procesu instalacji, zwyczajnie siadasz i bawisz się.

Gry na przeglądarkę są bardzo różnorodne, od prostych po takie, które trzeba śledzić systematycznie by osiągnąć sukces. Nasza gra może więc być zabawą na pojedynczy wieczór, lub zapewniać nam rozrywki codziennie. Rozwiniętą grę uzyskasz wybierając grę MMORPG, w której duża liczba osób gra wspólnie w tym samym czasie. W takiej rozgrywce gracz wciela się w postać z danej klasy, której działaniami musi pokierować. W grze najczęściej chodzi o wypełnianie następnych misji, zwalczaniu przeciwników i zdobywaniu nowego ekwipunku. Za każdą zrealizowaną misję nasz bohater zyskuje punkty i zdobywa wyższy level. W grze można handlować towarami, przystępować do klanów współtworzonych z innymi graczami.

Bohater gry komputerowej

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy chcesz mniej skomplikowanej rozrywki

Gry na przeglądarkę to nie tylko gry role-playing, to również nieskomplikowane i zabawne gierki, które przynoszą wiele rozrywki. Są to gry nie wymagające logowania, najczęściej nie potrzebują dużej ilości godzin przesiedzianych przed komputerem. Znaleźć je można przy pomocy wyszukiwarki na stronach dedykowanych takim gierkom lub w dedykowanych takim grom katalogach on-line. Posortowane są na rodzaje. Aby ułatwić wybór powstają listy rankingowe gier on-line. Często tego rodzaju gry mają charakter humorystyczny i są reakcją na aktualne sensacje z życia społecznego czy zachowania osób sławnych.