Konsola do gier – świetny sposób na deszczowe dni

Ten artykuł jest dla wszystkich tych, którzy nie używali nigdy konsoli, ani nie orientują się, czym ona w istocie jest i do czego służy. Opiszę też, czym się ona różni od peceta, jakie są jej modele i komu ją można najbardziej zalecić.
Konsola (e-sklep) to w istocie komputer, odróżniający się od popularnego peceta funkcjonalnością. Jest to urządzenie przeznaczone jedynie do gier wideo. Konsoli nie można po zakupie udoskonalać, dokupując świeższe elementy, tak jak czyni się to w wypadku klasycznego peceta. Stanowi ona integralną całość, do której da się dodać jedynie części zewnętrzne, takie jak karty pamięci, kontrolery, głośniki i monitor.

W sprzedaży aktualnie znajduje się kilka wartych uwagi maszyn. Tokijskie Sony oferuje dwie generacje konsol – Playstation 2 i Playstation 3.

Zaintrygował Cię taki artykuł? Jeżeli tak, to bez wahania kliknij też ten odnośnik. Pokrewne wiadomości znajdziesz również tu.

Microsoft ma w sprzedaży Xbox 360, japońskie Nintendo za to Wii. Ceny konsol nowszych technologicznie dochodzą do 1500zł, w zależności od opcjonalnych dodatków. Taniej można kupić Playstation 2 – w tym przypadku ceny oscylują wokół 700zł za nieużywany egzemplarz.

Gry na konsole w Blackgames

Na tę wielką konsolową czwórkę wyszło wiele interesujących produkcji, głównie strzelanek (First Person Shooter), symulatorów wyścigów i zręcznościowych. Warte uwagi gry na PS2 to zdecydowanie Guitar Hero, w którym możemy udawać najbardziej znanych gitarzystów. Pochwalić należy też niezrównaną grę wyścigową Gran Turismo 4. Na PS2 stworzono mnóstwo klasycznych już serii, takich jak Tony Hawk Pro Skater, FIFA, Tekken i Call of Duty. Gry na PS3 (e-sklep), ze względu na lepszą konfigurację, oferują o wiele poprawioną szatę graficzną. Największe hity to God of War, Call of Duty, L.A. Noire, Battlefield i Killzone. Konsola XBOX 36 zaś oferuje nawet obszerniejsze spektrum.

Kliknij bez obaw ten odnośnik i użyj strony (https://magicplay.pl/?pl_oferta,57), żeby poznać więcej danych na prezentowany w tym miejscu temat – one też Cię zaciekawią.

Specjalne gry na XBOX 360 wspierają wyjątkowy kontroler Kinect, co umożliwia wyczucie ruchu gracza i przeniesienie go na rozgrywkę. W tej serii znajdziemy mnóstwo produkcji sportowych i zręcznościowych. Konsola ta też może się poszczycić świetną polską grą RPG Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.

Ostatnio popularne stały się wygodne netbooki i tablety, oferujące stały dostęp do internetu. Ciekawą opcją dla każdego użytkownika takiego sprzętu byłby zakup konsoli. W ten sposób można wygodnie oddzielić wypoczynek od pracy.