Etykiety – cudny wynalazek

Co by było, kiedy na ziemi nie byłyby dostępne etykiety? Odpowiedź się sama nasuwa – ktoś by je wymyślił. Lecz wyobraźmy sobie jednak, że nasza inteligencja w tej i tylko w tej domenie poniosłaby klapę straszliwą i dotkliwą. Jakby wyglądał glob,na którym nie pojawiłyby się etykiety samoprzylepne? Pobawmy się chwilę w zabawę myślową.

etykiety samoprzylepne

Źródło: www.eti-go.pl

Babcia posiadałaby sporą zagadkę. Jak przechowywać konfitury? Cała masa szklanych pojemników, a nie da się ich skatalogować.

Ten tekst, który w tym momencie czytasz posiada interesujące informacje, lecz jeżeli chcesz uzyskać podobne wiadomości na podnoszony wątek, to sięgnij po szczegóły (http://www.vincent.pl/maszyny-pakujace/materialy-eksploatacyjne/folie-termokurczliwe/).

Wiadomo, pamięć coraz gorsza. Wnuczek przyjedzie i na bułeczkę otrzyma ćwikłę w miejsce konfitur z wiśni. A z kolei w Paschę na talerz świąteczny wpadnie dżem morelowy, a nie buraki z chrzanem. Prawdziwy chaos! Cóż zrobić ma staruszka smutna, której nie wspierają etykiety…

A na poczcie? Pomyślcie o masie paczek bez etykiet. Współcześnie kurierzy to w rzeczywistości chodzące >aplikatory etykiet i drukarki etykiet. Z tym pożytecznym wynalazkiem chodzą nawet do toalety. Jak zabraknie etykiet, powstanie bałagan. Umieszczone na paczkach adresy błyskawicznie się zmyją. Siedemdziesięciopięcioletni hipotetyczny Wacław, który od pierwszej wojny w Afganistanie nie posiada ani jednego włosa na głowie, otrzyma przesyłkę z lokówką. Śliczna absolwentka administracji z Wrocławia przeżyje szok, kiedy w paczce ujrzy pełny pakiet listów wybranych świętych z pierwszego tysiąclecia. Taka jest prawda, że kiedy etykiety znikną, ziemię pochłoniają rozruchy na wielką skalę.

A sklepy? Cóż poczną biznesmeni, kiedy na ratunek nie przyjdzie im program do etykiet? Wymiana towarowa załamie się całkowicie. Rzecz jasna, w użytku są jeszcze metki, do których weryfikacji służy czytnik kodów kreskowych.

Namawiamy – naciśnij tutaj osuszanie gruntu i przeloguj się na inną naszą witrynę. Tam czekają na Ciebie świeże i interesujące informacje.

Ale nie czarujmy się – kto na nie zwraca uwagę? Biedne paski materiału zwykle są główną ofiarą noża. Zagłada handlu to krach gospodarki ludzkości. To zaś droga do buntów i biedy…

Trudno uwierzyć, że takie z pozoru nieważne papierki, jak taśmy termo transferowe żywiczne, mogą odgrywać żywotne role we współczesnych realiach. Takie kwestie stają się jasne, dopiero gdy czegoś braknie. Jak widzimy, ziemi, na której nie pomagają nam etykiety samoprzylepne, nie wolno życzyć nikomu.

Źródło: Etisoft