Love w innym kraj

W dzisiejszych czasach mało rzeczy nas dziwi. Nie zawsze jesteśmy w stanie nadążać za młodymi ludźmi, a nastolatkowie ciągle posiadają jakieś mniej lub bardziej ciekawe pomysły. Na pewno w wieku nastoletnim większość osób przechodzi przez swoje pierwsze zauroczenia.

randka

Autor: MaloMalverde
Źródło: http://www.flickr.com
Dzieje się tak wszędzie w każdym kraju czy to w Polsce, Anglii czy Hiszpanii. W Anglii istnieją portale randkowe, na których nastolatkowie mogą umawiać się na randki, a potem już w rzeczywistości mogą się spotkać. Tego typu randki nastolatków to fajny pomysł na zapoznanie się z nowymi osobami, ale zawsze trzeba być ostrożnym, bo nigdy nie wiadomo, kto jest po drugiej stronie monitora.

Na szczęście bardzo wielu nastolatków umawia się na randki z ludźmi, których znają, a to pozwala im zawrzeć głębsze relacje. Oczywiście jedna randka wiosny – w tym przypadku – ogromnej miłości, nie czyni, ale to na pewno fajna sprawa dla młodych ludzi.

W taki sposób nastolatkowie uczą się tego jak rozmawiać z drugim człowiekiem. Wspólne spacerowanie, pójście do kina albo na kolację sprawia, że nastolatkowie czują się naprawdę wspaniale i w końcu odrywają się od wirtualnego świata.

Spotkania nastolatków

Kto zaczyna umawiać się na randki? Możemy powiedzieć, że osoby niemalże w każdym wieku. Na szczęście w Anglii nadal wielu młodych ludzi randkuje, nie wydaje im się, że to passe. Dlatego randki nastolatków są niesamowicie popularne. Warto pomyśleć o tym, że nastolatkowie, dla których niesamowicie istotne jest to, co dzieje się w sieci chcą również normalnych spotkań oko w oko. A przez randki są w stanie poznać sympatię, z którą zaczną dzielić swoje pasje.

Miłość w wielkim mieście

Autor: Antonio Tajuelo
Źródło: http://www.flickr.com

Wiadomo, że spore grono młodzieży, ciągle spotyka się, z kim innym i chodzenie na randki staje się metodą na poznanie kolejnych nowych ludzi, co czasem prowadzi do jakiegoś rozgoryczenia części nastolatków. Niektórym się wydaje, że po jednej randce będą kolejne spotkania, a nie za każdym razem tak jest. Jednak dobrze namawiać nasze nastoletnie dzieci do tego, by spotykały się ze swymi rówieśnikami.

A kiedy nastolatkowie przygotowują się na randkę, to by nie mówić, by się tak nie stroili, lepiej ich wspierać dobrym słowem i radą. Bo normy panujące na randkach nie zmieniły się. Warto, by chłopiec miał kwiaty dla dziewczyny, a ta cudnie się uśmiechała i pamiętała, że najistotniejsze jest po prostu wspólne bycie razem. Wiadomo, że zdarza się, że randka to wypad do kina z colą i popcornem, ale to również jakaś odmiana od siedzenia przed komputerem przez dzieciaki.