Sprawne korzystanie z kuchni wymaga zdobycia sporej ilości dodatków

Przygotowujesz domową imprezę, masz wszystko, co potrzeba? Błyskawiczny rzut oka na pomieszczenie kuchenne rozjaśnia sytuację: talerze, szklanki, kieliszki, pucharki do deserów, kieliszki do jajek, sztućce, spodki kuchenne, sosjerki… Okej, zdecydowana większość jest, teraz tylko przydałaby się jakaś muzyka i kilka zabaw. Nagle odzywa się telefon, jeden, drugi, później kolejne… Uczestnicy twojej imprezy zachorowali na dziwną chorobę: niechęć do ciebie…

Zlewozmywak granitowy Aqcuario

Autor: Franke
Źródło: Franke

Tak myślisz, gdyż z dwudziestu osób, które miały przyjść pojawi się połowa. To mało, dużo, nieistotne dla Ciebie, gdyż uważasz, iż to jasne, że jesteś negatywnie odbierana. Przyjdą tylko te osoby, co zawsze przewijali się przez Twoje życie (w tej ósemce jest dwója z twojego rodzeństwa i były facet, z którym żyjesz w dobrych kontaktach), reszta, czyli przeważnie ludzie z twojej pracy wywinęli się chorobą, terminem, płaczącym dzieckiem, niewiernym partnerem…

Żalisz się swojemu partnerowi o tej niemiłej dla ciebie sytuacji, na co on odpowiada, że to przecież nic wielkiego, przyjdą następnym razem, a zresztą to nie to nie twoi przyjaciele, to tylko, znajomi z firmy. Grzecznie potakujesz i udajesz, że poprawił ci się humor, lecz wiesz, że ta sytuacja nie zdarza się po raz pierwszy. Już dawniej to się działo, że umawiałaś gości, i zawsze przychodziło ich mniej niż miało przyjść.

Ten link do www krzesła do szkoły zadziwi Cię niebywale korzystnie. Znajdziesz tam masę drobiazgowych informacji. Więc nie ociągaj się i klikaj!

Podejrzewałaś ich o zmowę, o wycelowaną w twoją osobę niechęć… Teraz czujesz podobnie, a myślałaś, że te lata już minęły (sosjerki obiadowe).

Tylko spokojnie. Patrząc na to z boku, ktoś, na pewno pokręciłby głową i zależnie od swojej bezczelności w kontakcie, powiedziałby, że albo za bardzo się nad tym zastanawiasz, ponieważ każdy ma swój żywot, swoje problemy i wypadki, albo, że histeryzujesz, zbyt zapatrzoną w swoje emocje, obrażającą się na wszystko, nawet na to, iż komuś dziecko zachorowało (pewnie tobie na złość!) . Ktoś rozsądny mógłby dodać, że za tym zachowaniem czai się strach przed odrzuceniem, niepojęty i nieadekwatny, ponieważ żadne z twoich sugestii nie ma racji bytu. Pamiętaj, nie bierze się wszystkiego do siebie, zachowaj do siebie dystans, nie myśli, że wszyscy będą cię lubić, lepiej otaczać się małą grupką przyjaciół niż tłumem znajomych. Liczy się przede wszystkim jakość (ładne kieliszki na jajka).

Wejdź na ten odsyłacz oraz zobacz w treści (http://e-hunter.pl/karma-dla-psow-aktywnych-bubeck-z-jagniecina) zamieszczony tam tekst. Są tam uzupełniające informacje. One też podnoszą tę kwestię.