Tenisomania?

Trudno zapomnieć, jak powstała małyszomania. To znane zjawisko, że na fali zwycięstw jednego sportowca znacznie rośnie zainteresowanie dyscypliną. I tak się dokładnie stało ponad dekadę temu, gdy wcześniej całkowicie niszowa dyscyplina sportowa zaczęła pasjonować bardzo szerokie grono ludzi. Powstawały dedykowane portale WWW itp.. Sporo ludzi głowi się, czy też tak się stanie w wypadku takiego elitarnego sportu, jakim jest tenis.

Daniela Hantuchová, tenisistka

Autor: adidas
Źródło: adidas
Takie założenie nie jest wszakże pozbawione podstaw. Od jakiegoś czasu na światowych kortach popisuje się uzdolniona zawodniczka z Małopolski – Agnieszka Radwańska. W momencie, gdy zaczęła wygrywać, przed ekranami dopingowało ją coraz więcej rodaków. Niestety, liczba oglądających okazała się dużo mniejsza, niż w czasie kariery naszego najlepszego skoczka. Można powiedzieć, że jest to efekt niewielkiej atrakcyjności tej dyscypliny sportowej. Tenis to niestety nie zawody na skoczniach, które pasjonują oglądających, bo tworzą połączenie dowodzenia niezwykłej odwagi zawodników i zaciętej rywalizacji. Ciągnące się po kilka godzin mecze tenisowe umieją zmęczyć nawet najtwardszych.

Ale szansa na zwiększenie popularności tenisa w Polsce jeszcze nie umarła. Nie tak dawno najmocniej mieszkańców Polski zelektryzował uzdolniony Jerzy Janowicz, który genialnie się wykazywał na ważnym turnieju w w Paryżu.

Jeśli propozycja firmy jest dla Ciebie istotna, to przejrzyj asortyment (www.kodak.wroclaw.pl/system/oferta/zdjecia-paszportowe), który Ci sugeruje. Zapewne jest tym, czego już długo szukasz.

To spowodowało, że całkiem dużo rodaków oglądało tenis live w sieci i TV.

Dużo weteranów tego starego sportu twierdzi, że młody Polak ma tak znaczący talent, że bez wątpienia doczekamy się w przyszłości wielu wygranych. Kto wie, może za parę lat polscy wielbiciele tenisa dostaną swojego „Małysza”? (sprzęt sportowy na

Zobaczymy za rok, a już obecnie widać, że wielu młodych mieszkańców Polski uczęszcza na lekcje tenisa bądź po prostu grywa z przyjaciółmi na ogólnodostępnych kortach. W cyberprzestrzeni za to pojawiło się parę branżowych serwisów, gdzie można przeczytać ciekawe informacje o tej dyscyplinie. Do wyszukiwarki powinno się wklepać np.

Absorbuje Cię opisywana tematyka? Jeżeli tak, to bez wahania kliknij ten link – ta polecana strona (https://www.skalnik.pl/odziez/spodnie-softshell) na pewno również będzie warta uwagi.

sformułowanie mecze tenisa na żywo.